www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martohet Kate Middleton?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Martohet Kate Middleton?    Thu Nov 04, 2010 2:23 am

Pjesëmarrja e prindërve të Kate Middleton në një ngjarje të Mbretërisë Britanike këtë fundjavë, ka zgjuar spekulime të shumta se tashmë ata janë pranuar nga shtëpia mbretërore, pasi që supozohet se martesa e Kate dhe Prince William pret vetëm formalizimin.
Bukuroshja e cila është në lidhje me Prince William që prej më se shtatë vitesh, mori edhe prindërit në një festë private në selinë e Mbretëreshës Elizabetë në Skoci, që sipas zërave është pranim i prindërve të Kate në shtëpinë mbretërore.

“Pjesmarrja e William dhe Kate në këtë ngjarje është e natyrshme, por ftesa për prindërit e saj është një gjë e madhe. Ky është konfirmim virtual i martesës së tyre”, theksoi një burim për Daily Mail
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Martohet Kate Middleton?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum