www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Korabi: Anulon planet për shkak të babait

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Korabi: Anulon planet për shkak të babait   Thu Nov 04, 2010 2:28 am

Korab Shaqiri gjatë një prononcimi për Telegrafi.com ka thënë se aksidenti që pësoi babai i tij, Ilir Shaqiri, ka bërë që ai t’i lërë anash një mori projektesh.
Gati një muaj më parë, Ilir Shaqiri u godit befasisht nga një veturë, në dalje nga vendi i tij i punës në RTK, dhe për shkak të plagëve të rënda ishte dërguar në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë për rikuperim.

“Isha në përfundim e sipër të videoklipit ‘Vetmia’, por për shkak të aksidentit të babit, isha i detyruar t’i lërë anash disa projekte. Kënga është baladë dhe shpresoj që së shpejti do të përfundoj”, ka pohuar Korabi.

Përveç kësaj kënge, ai ka zbuluar që të sjell në treg edhe një këngë ritmike.

“Kam edhe një këngë më ritmike e cila gjithashtu është e përfunduar, ku së shpejti do ta sjell në tregun muzikor. Gjithashtu kjo këngë do të ketë edhe videoklip”, ka thënë Korabi.

Ndërkohë burime të afërta me Korabin kanë zbuluar se ai është duke u përgatitur për 15 hite të ardhshme të cilat shpreson t’i publikohen verën e ardhshme, në mesin e të cilave do të ketë edhe shumë bashkëpunime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Korabi: Anulon planet për shkak të babait

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum