www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Silva Gunbardhi diplomohet per drejtesi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Silva Gunbardhi diplomohet per drejtesi   Thu Nov 04, 2010 11:24 pmSuksesi që provoi një vit më parë me këngën “Pyet zemrën”, në një duet me këngëtarin Kelly, e ka bërë këngëtaren Silva Gunbardhi që të mos e ndiejë shumë të nevojshëm një konkurrin tjetër në këtë edicion të ri të “Kënga Magjike 2010”. Nuk është vetëm kjo arsyeja, por fakti që ajo ka qenë e angazhuar dhe me studimet, ndërsa sapo është diplomuar në degën Drejtësi, ku ka përfunduar dhe studimet këtë vit në Universitetin e Tiranës. Ka qenë një cikël i plotë studimesh, së bashku me masterin shkencor, duke i dhënë kështu mundësinë asaj që t’i hyjë seriozisht këtij profesioni në të ardhmen. Gjatë gjithë verës Silva këndoi në turin e “Maratona e këngës popullore”, me koncerte në të gjitha qytetet e Shqipërisë, një projekt i promotorëve, Pandi, Bledi Laço dhe Adi Hila. Ndërkohë që gjatë verës ajo bashkëpunoi në një klip me motrat Irma dhe Eranada Libohova. Silva Gunbardhi ka ndërtuar tashmë një karrierë të gjatë në skenë. Dalja e saj e parë ishte para 10 vitesh, në një duet me Aurel Thëllimin me këngën “Grise naten”. Ajo ka marrë pjesë në shumë festivale të muzikës së lehtë, ndërsa në repertorin e saj nuk janë të pakta këngët e muzikës popullore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Silva Gunbardhi diplomohet per drejtesi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum