www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta Ismajli ne Suedi per kengen e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Genta Ismajli ne Suedi per kengen e re   Thu Nov 04, 2010 11:34 pmKëngëtarja atraktive Genta Ismajli pasi fitoi disa çmime tek “Zhurma Show” udhëtoi drejt Suedisë për të realizuar një këngë të re, në një studio muzikore atje. Kënga titullohet “This is my night” (Kjo është nata ime) dhe pritet që të jetë një hit i radhës nga Genta pas këngës “Shkune, tune” dhe “Femrat shqiptare”. Për titullin e hitit të ri, siç shkruhet në faqen e fansave të saj, ajo është konsultuar me menaxherin John Gocin dhe ai e ka ndihmuar në përzgjedhje. Ndërkohë, Genta këto ditë është duke rregulluar vilën e re në një lagje të Prishtinës, në të cilën do të jetojë së bashku me grimerin e saj, ndërsa për ambientet e brendshme, këngëtarja, me ndihmën e nënës së saj, kanë angazhuar disa arkitektë të njohur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta Ismajli ne Suedi per kengen e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum