www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nexhat Daci e Ahmet Alishani sot sërish para gjyqit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Nexhat Daci e Ahmet Alishani sot sërish para gjyqit   Fri Nov 05, 2010 12:02 amPrishtinë, 4 nëntor - Kryetari i Lidhjes Demokratike të Dardanisë, Nexhat Daci, do të paraqitet sot sërish në Gjykatën e Qarkut në Prishtinë, nën akuzën se ka kryer vepër penale të përvetësimit të tre gjeneratorëve në vlerë rreth 30 mijë euro dhe rregullim të dhëmbëve e blerje të syzeve gjatë kohës sa ishte kryetar i Kuvendit të Kosovës.
Në seancë, prokurorja e rastit, Fikrije Krasniqi, dhe avokatët mbrojtës të Nexhat Dacit e Ahmet Alishanit, Bajram Tmava dhe Flamur Bogaj, sot do të paraqesin fjalët e tyre përfundimtare.
Gjykimi i Dacit e Alishanit nis në orën 13 e 45 minuta, ndërsa vendimi do të shpallet nesër, në orën 10: 00, nga një trup gjykues prej dy gjyqtarësh të EULEX-it dhe një vendësi.
Gjykimi i Dacit po zhvillohet në kohën kur partitë politike kanë intensifikuar fushatën për zgjedhjet e parakohshme të 12 dhjetorit.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Nexhat Daci e Ahmet Alishani sot sërish para gjyqit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum