www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haziri kryetar i LDK-së në Gjilan, e Isa Mustafën e duan në qendër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Haziri kryetar i LDK-së në Gjilan, e Isa Mustafën e duan në qendër   Fri Nov 05, 2010 12:17 amGjilan, 4 nëntor - Lutfi Haziri është rizgjedhur kryetar i Degës së LDK-së në Gjilan, në Kuvendin e VII-të zgjedhor, të mërkurën në mbrëmje. Haziri është rizgjedhur nga kuvendarët e LDK-së me vota të fshehta dhe me kundërkandidat. Haziri aktualisht është nënkryetar i Kryesisë qendrore të LDK-së dhe ministër i dorëhequr.
Dega e LDK-së në Gjilan, në Kuvendin e saj zgjedhor kërkoi nga lidershipi i kësaj
partie unifikim të qëndrimeve për të mos lejuar sërish përçarjen e LDK-së, si e
vetmja mundësi që kjo parti të marrë udhëheqjen e vendit.
Ajo që u vërejt gjatë punimeve të këtij Kuvendi, ishte edhe mbështetja e plotë e delegatëve të pranishëm për Isa Mustafën, që ai të jetë lider i këtij subjekti politik.
Delegatët e kësaj dege partiake kanë ndërprerë disa herë fjalimin e deputetit të
Parlamentit të Kosovës, Fatmir Rexhepi, duke u shprehur hapur pro kandidaturës së
Isa Mustafës për kryetar të LDK-së .

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Haziri kryetar i LDK-së në Gjilan, e Isa Mustafën e duan në qendër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum