www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sejdiu nuk tërhiqet nga kandidatura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Sejdiu nuk tërhiqet nga kandidatura    Fri Nov 05, 2010 4:08 amPrishtinë, 4 nëntor - Kryetari aktual i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka mohuar spekulimet e mediave se ai do të heqë dorë nga kandidatura për kryetar të LDK-së, njofton Telegrafi.
Pas takimit që pati me anëtarët e Kryesisë së LDK-së, ai tha se vazhdon të mbetet pas qëndrimeve të deklaruara më herët se do të vazhdojë ta respektojë statutin e partisë në lidhje me kandidaturat.

I pyetur nëse e ka ndërmend të tërhiqet nga gara për t’i lënë vend kandidimit të Isa Mustafës , Sejdiu tha se kjo gjë do të bëhet publike shumë shpejt.

Ish-presidenti i vendit, po ashtu është takuar edhe me kryetarin e Prishtinës, Isa Mustafa, mirëpo nuk janë dhënë detaje rreth këtij takimi.

LDK-ja këtë të diel do të mbajë Kuvendin e Shtatë Zgjedhor të partisë, ku do të zgjidhen organet e reja drejtuese, përshirë edhe kryetarin e partisë. Kreu aktual i partisë, Fatmir Sejdiu, ka thënë se do të jetë kandidat për të parin e LDK-së, ndërsa Isa Mustafa e mban pezull qëndrimin e tij lidhur me kandidimin.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Sejdiu nuk tërhiqet nga kandidatura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum