www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rovena dhe Eranda rrugeve te Bllokut

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rovena dhe Eranda rrugeve te Bllokut   Sat Nov 06, 2010 8:53 amJemi mësuar t’i shohim në skenë, me një look të kuruar deri në detaje dhe mbi të gjitha me zë brilant. Rovena Dilo dhe Eranda Libohova janë dy prej këngëtareve tona më të mira, të cilat kanë bërë historinë e festivaleve tona. Por përveç faktit se të dyja kanë një karrierë të gjatë muzikore dhe pjesmarrëse në festivale të ndryshme, madje disa herë fituese, Rovena dhe Eranda janë të lidhura nga një miqësi e fortë. Për këtë arsye ato shfaqen shpesh në publik në shoqërinë e njëra-tjetrës. Por ndahen nga një gjë tjetër, ndërkohë që Rovena tashmë është martuar me një ish-futbollist, Eranda akoma nuk e ka gjetur partnerin e saj me të cilin të lidhet në martesë. Ne në fakt shpresonim shumë që edhe ajo si shumë figura të tjera publike, të përshpejtonte këtë hap të rëndësishëm në jetën e saj dhe të mos e linte vitin 2010, të zgjedhur për të bërë martesa nga shumë çite, që t’i ikte pa celebruar këtë ngjarje. Por le të kalojmë tek shoqëria e dy vajzave të famshme. Pak ditë më parë paparaci ynë i ka kapur në një pozicion të pazakontë. Pikërisht këto dy vajza që bëjnë gjithçka për të pasur një imazh sa më perfekt në publik, janë shfaqur në rrugët e zonës së Bllokut duke ngrënë, teksa ecnin në këmbë dhe bisedonin me njëra-tjetrën. Madje, ato duket se e kanë pikasur fotografin tonë, por kanë vazhduar të qeta rrugën pa e prishur terezinë. Epo vjen një moment që gjithkush preferon të tregojë pjesën e tij njerëzore dhe të zakonshme apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rovena dhe Eranda rrugeve te Bllokut

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum