www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Downey Jr: Burgu nuk me ndihmoi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Downey Jr: Burgu nuk me ndihmoi   Mon Nov 08, 2010 12:23 am

Protagonisti i filmit “Iron Man”, Robert Downey Jr., i cili ka qenë dy herë i dënuar me burg në fund të viteve ’90 për krime që kanë lidhje me drogën, shprehet se këto eksperienca nuk e kanë ndihmuar aspak.

“Burgu nuk më ka ndihmuar aspak dhe e njëjta gjë vlen për çdo njeri tjetër që e ka provuar atë”, shprehet aktori.

46-vjeçari shprehet se ditët që ka kaluar në burg kanë qenë të ngjashme me kolegjin: “Ka shumë ngjashmëri me shkollën. Sherret janë të shpeshta dhe një shok dhome i keq është njësoj si një e dashur e bezdisshme.”

“Në fakt, nuk më bëhej vonë fare se isha në burg sepse në fund të fundit jeta aty nuk ishte dhe aq keq”, përfundon Downey Jr.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Downey Jr: Burgu nuk me ndihmoi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum