www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kartele SDXC e gjenerates se re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kartele SDXC e gjenerates se re   Mon Nov 08, 2010 12:32 am


Verbatim ka bërë një hap tjetër në tregun e memorieve flash me lansimin e kartelës së re të memories, SDXC class 10, me kapacitet prej 64 GB.

Kartela e re e memories SDXC është e dizajnuar që të bart sasi të mëdha informatash “sa çel e mshel sytë” dhe t’u ofrojë përdoruesve më shumë hapësirë për ruajtje të dhënash, shpejtësi më të madhe të leximit dhe regjistrimit për pajisje si telefona celularë, kamera, fotoaparate apo konzola mobile lojërash.

Kartelat e memories Verbatim SDXC 64 GB class 10 qysh tani janë në shitje, me çmim të rekomanduar të shitjes prej 40 eurosh.

Kjo kartelë memorie është kompatibile me sistemet operative Windows 7, Vista e XP si dhe punon me pajisjet të cilat mbështesin teknologjinë SDXC.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kartele SDXC e gjenerates se re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum