www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pine i nevrikosur gjatë ceremonisë Oscar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pine i nevrikosur gjatë ceremonisë Oscar    Mon Nov 08, 2010 12:54 am

Aktori Chris Pine, ishte aq nervoz para prezantimit të ceremonisë Oscar të këtij viti, sa që është dashur të pijë Vodka para se të ngjitej në skenë.
Aktori i “Star Trek”, mendon se prezantimi i Oscar ishte një nga momentet më kulmore të karrierës së tij, por ka pranuar se ai ishte i frikësuar nga fakti se do të ngjitej në skenë për të ndarë një çmim.

“Oscari sivjet ishte absolutisht tmerrues. Fantastik. Por i frikshëm. Unë isha prezantuesi dhe po pija non-stop vodka prapa kuintave, duke iu lutur Zotit se nuk do ta shkatërroja mbrëmjen”, tha Pine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pine i nevrikosur gjatë ceremonisë Oscar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum