www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kindle per Windows Phone 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kindle per Windows Phone 7   Tue Nov 09, 2010 10:15 pm

Para fundit të vitit Amazon do të lansojë softuerin e Kindle për pajisjet e bazuara në sistemin e ri operativ mobil të Microsoftit.

Kindle për sistemin e ri operativ mobil të gjigantit softuerik Microsoft do të duhej të jetë në dispozicion të përdoruesve deri në fund të vitit, e në Amazon theksojnë se kanë ridizajnuar disa funksione vetëm për pajisjet e bazuara Windows Phone 7.

Kështu, përdoruesit do të mund që rekomandimet e personalizuara për libra t’i dërgojnë nga faqja fillestare e aplikacionit dhe t’u dërgojnë ato rekomandime miqve nga biblioteka pa lëshuar aplikacionin.

Sikur edhe tek softueri Kindle për secilën pajisje tjetër Amazon nis shërbimin “Buy Once, Read Everywhere” për pajisje të bazuar në Windows Phone 7 e cila shfrytëzon teknologjinë Whispersync për incizim të librave të blera në pajisje.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kindle per Windows Phone 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum