www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nicole Richie martohet ne dhjetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nicole Richie martohet ne dhjetor   Fri Nov 12, 2010 2:44 am

Janë prindër të Harlow, 2 vjec dhe Sparrow, 14 muaj. Për Nicole Richie e Joel Madden duket se ka ardhur momenti për të bërë ceremoninë e dasmës, që parashikohet të jetë në javën e parë të dhjetorit.

“Kam dëgjuar Nicole që të flasë me detaje me Christina Aguilera-n për martesën e saj. Ajo tha se ka vetëm pak ditë kohë për të organizuar cdo gjë dhe dukej shumë entuziaste”, thotë një burim anonim për X17online.

Aguilera, pritet që të jetë një prej performueseve më të rëndësishme të dasmes së shpejtë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nicole Richie martohet ne dhjetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum