www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria: David, shpirti im binjak

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Victoria: David, shpirti im binjak   Fri Nov 12, 2010 9:18 am

Victoria Beckham nuk lodhet së përsërituri se David është shpirti i saj binjak.

“Martohesh duke ditur se marrëdhënia do të ketë ulje-ngritjet e saj. Ne jemi gjithmonë nën vëzhgim dhe e dinim që kjo gjë do të na e bënte jetën më të vështirë në krahasim me një çift normal”, shprehet ish-pjesëtarja e grupit “Spice Girls”.

Por, Vic e ka gjetur zgjidhjen: “Gjithmonë gjejmë kohë për të qëndruar bashkë. Fëmijët janë prioriteti ynë, por e mërkura është gjithmonë dita kur dalim për një darkë dhe kjo nuk ndryshon për asnjë arsye. Ditën e mërkurë e kemi të rezervuar vetëm për ne të dy.”

Gjithashtu, Victoria Beckham shprehet shumë e lumtur me jetën në Los Angeles, ku bashkëshorti i saj David luan futboll për ekipin Los Angeles Galaxy.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Victoria: David, shpirti im binjak

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum