www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Të puthësh mirë është një art

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Të puthësh mirë është një art    Fri Nov 12, 2010 9:42 am

Puthja na duket kaq e këndshme dhe emocionuese, sepse na bën të ndjejmë dashurinë dhe sigurinë që kemi provuar në krahët e nënës.
Puthës të mirë lindim apo bëhemi? Një gjë është e sigurt: jemi të prirë për të puthur qysh në fëmijëri dhe dimë të puthim qysh kur jemi ende në mitrën e nënës, por ama ushtrimi dhe stërvitja mund të na transformojë në profesionistë të vërtetë.

Teknikat janë të shumta. Kama Sutra përshembull përfshin rreth 30 tipa të puthurash, të klasifikuara në 4 kategori: të moderuar, të kufizuar, të kujdesshëm dhe të butë, secili i përshtatshëm me pjesët e ndryshme të trupit.

Ndërsa seksologët tentojnë t’i ndajnë puthjet në 2 grupe: të thella, ku gjuha luan një rol thelbësor dhe sipërfaqësore, që përfshin thjeshtë një puthitje (jo medoemos e pafajshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Të puthësh mirë është një art

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum