www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mariah Carey: Do e rris vete femijen tim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mariah Carey: Do e rris vete femijen tim   Sat Nov 13, 2010 9:18 am

Këngëtarja Mariah Carey nuk ka ndërmend të punësojë dikë që të kujdeset për fëmijën e saj kur të lindë.

40-vjeçarja, e cila njoftoi shtatzaninë e saj muajin e kaluar, u shpreh: “Do përkushtohem 100% në rritjen e fëmijës që pres. Nuk do punësoj asnjë dado që të merret me të. Kjo gjë nuk është në stilin tim.”

Gjithashtu këngëtarja amerikane theksoi se karriera e saj do kalojë në një plan të dytë sepse kjo gjë, sipas saj, do të jetë gjëja më e mirë për foshnjën.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mariah Carey: Do e rris vete femijen tim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum