www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga kercenohet me vdekje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lady Gaga kercenohet me vdekje   Sat Nov 13, 2010 9:18 am

Që fama e madhe mund të jetë e rrezikshme është një mësim që Lady Gaga po e mëson shpejt.

Këngëtarja ka kërkuar që një fanse ruse mos t’i afrohet, sepse nëpërmjet e-mail-it e ka kërcënuar Lady Gaga-n se do ta vrasë.

Përfaqësuesi i këngëtares, Troy Carter, shprehet se Anastasia Obujova (26 vjeç) që jeton në New York, është një nga fanset e shumta që kërcënon Lady Gaga-n.

“Ti je idhulli im! Të ëndërroj çdo natë, por nuk besoj se mund të jemi ndonjëherë bashkë. Unë jam askushi për ty. Dua të vdes, por bashkë me ty”, shkruan Anastasia në një nga e-mailet që i ka dërguar këngëtares.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lady Gaga kercenohet me vdekje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum