www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tycoon TVB00, tablet i ri me Windows 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tycoon TVB00, tablet i ri me Windows 7   Sat Nov 13, 2010 9:22 am

Tableti i ri i lansuar nga First International Computer, i quajtur Tycoon TVB00 do të bazohet në sistemin operativ Windows 7.

Tableti vjen me versionin profesional Windows 7 Premium dhe i njëjti posedon procesorin e avancuar - 1.66GHz Intel Atom N455.

Pajisja e bazuar në Windows 7 posedon edhe ekranin “multi-touch” të ndjeshëm në prekje (10.1” 1024 x 600) dhe lidhjen pa tela 802.11b/g/n dhe Bluetooth 2.1.

Megjithatë, për baterinë e Tycoon TVB00 thuhet se ka jetëgjatësi vetëm për 3 orë pune, e cila ofrohet përmes baterisë 2700mAh Polymer.

Thuhet se ky tablet peshon vetëm 850 gram dhe ka parametra, si: 243.5mm x 176mm x 15mm. Tycoon TVB00 Windows 7 do të lansohet në treg pikërisht me këtë emër, ndërsa fillimisht do të paraqitet në tregjet aziatike.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tycoon TVB00, tablet i ri me Windows 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum