www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sat Nov 13, 2010 10:09 am

Nje mike shume e mire e imja thote gjithmone qe ne cift eshte me mire te zihesh,sepse kur zihesh ,sqarohesh.Eshte me keq kur gjerat mbesin te pathena dhe akumulohen,sepse shperthimi mund te jete i paperballueshem dhe shume i veshtire per tu kapercyer.Por edhe te zihesh perdite mund te behet e lodhshme me kalimin e kohes.Te pakten nje here ne dy dite....
Si mendoni,eshte e vertet se ata qe zihen duhen? Rolling Eyes

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
landa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 94
Data regjis. : 14/12/2009
Location : n'realitet

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sat Nov 13, 2010 8:01 pm

...duhet te jet e vertet,,nje mike e imja,,,vazhdimisht zihet me te dashurin e saj,,por ne anen tjeter kan 6 vite qe jan bashke, sigurisht qe aty behet fjal per nje dashuri te madhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sat Nov 13, 2010 11:41 pm

Jose Saramanga ne nje liber thote.

krahasimi i dy cifteve.

Nga mungesa qe kishin burre-grua e malli qe i kish pushtuar u rrembyen ne perqafime -puthje e shtrengime,edhe flsinin-pysnin e interesoheshin per njeri tjetrin,por kjo s'zgjati shume,rreth te dy ore,por njekohesisht ne prani ish edhe doktori me te shoqen e tij te cilet ishin rreth te 50-at.

Ata gjithmone kishin per ti thene dicka njeri tjetrit,flsinin ne nje dialog ne mynyre te qete,edhe gjithmone duke ia miratuar mendimin njeri tjetrit,edhe ajo e vezhgonte me shume vemendje teksa ai fliste.

Nga ky krahasim i bere nga Nobelisti mund te dalloni secili nivelin e ketyre dy cifteve,edhe jo me te zihesh.
TE KUNDERSHTOSH-DMTH S'KE TE NJETAT GUSTO,EDHE S'PAJTOHESH ME TO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Tue Nov 16, 2010 8:19 am

po ato qe duhen qaty zihen qaty duhen :))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Tue Nov 16, 2010 7:05 pm

Eshte e vertet kjo gje..Pasi qe aty ku ka shume dashuri zenkat gjithnje jane prezente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Fri Nov 26, 2010 7:57 pm

hmhmhmh qe une spo mendoj si ju kontra nuk eshte mir te ndodh shpesh me u fjalos apo pa mar parasysh diqka qe i paraprin me u zen sepse mundet me u mbush gota
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sat Nov 27, 2010 10:21 am

pse skem boll gota hahahhahh jo bre hajgarepor mendoj se duhet kaniher se nuk eshte interessant mos mu perla hiq, se bash kur behet pajtimi dmth sqarohen senet falen puthje,falen perqafime, ngritet pulsi,dhe pik pik pik..... hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sat Nov 27, 2010 12:52 pm

po dashuria me e embel te zihemi ngapak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Tue Nov 30, 2010 11:14 am

mandarina shkruajti:
pse skem boll gota hahahhahh jo bre hajgarepor mendoj se duhet kaniher se nuk eshte interessant mos mu perla hiq, se bash kur behet pajtimi dmth sqarohen senet falen puthje,falen perqafime, ngritet pulsi,dhe pik pik pik..... hahahahhae qka thua ti qe ne vcend te ketyre te kerset shapulla shkelmi sharje ofendime , ma mir mos me u perla hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Tue Nov 30, 2010 5:42 pm

Fidani-Lip shkruajti:
mandarina shkruajti:
pse skem boll gota hahahhahh jo bre hajgarepor mendoj se duhet kaniher se nuk eshte interessant mos mu perla hiq, se bash kur behet pajtimi dmth sqarohen senet falen puthje,falen perqafime, ngritet pulsi,dhe pik pik pik..... hahahahhae qka thua ti qe ne vcend te ketyre te kerset shapulla shkelmi sharje ofendime , ma mir mos me u perla hiq

jo nuk jam e pajtimit fidan se pa u perla nuk ka ,nuk egziston qift ku nuk ka mosmarrveshje ....unejam kunder shkelmav shpullav, dhe sharjev banale, ama kshtu me fjal ban kaniher mu perla pak mosmarrveshje thm e jo me kris stupci hahhaha se kur t`kris stupci ski ma as qka rrin bashk me ate person nuk ja vlen ma me vazhdu ma mire ne fillim sa eshte me heret se me vone kur bahet teper vone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Tue Nov 30, 2010 6:09 pm

jo valla nuk ka,sa me shume me u perla,dashuria me e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bana
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Data regjis. : 18/12/2010
Location : tetov

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Sun Dec 19, 2010 1:29 am

po eshte e vertet ku ka dashuri ka zenka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Wed Oct 05, 2011 8:48 pm

Ndoshta eshte vertet se ata qe duhen edhe perlahen shpesh po kjo mund ti qoj deri tek ndarja pastaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dr.Dugi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 28
Location : Aty ku as derqi vend nuk ka

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Thu Oct 06, 2011 6:00 am

Kur xhelozia mbosht dashurin, kur urrejtja kalon dashurin, lind moskuptimi apo gridja, ata qe grinden nuk duhen eshte e palogjikshme kjo sipas meje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Thu Oct 06, 2011 7:06 am

Nese jan grindje te imta qe kalojn pas ca minutash nuk esht e demshme.. besa mendoj se i jep freski nje lidhjeje.. pa e tepruar.. Un e preferoj te mos zihem gati kurr..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   Thu Oct 20, 2011 6:58 am

E qka m'thoni mu qe jo mu zi po na hahem bre krejt per s'gjalli , zihem qaq shum sa e lendojm njoni tjetrin aq shum me fjal sa ska ku shkon ma zi , zihem per sene tkota si p.sh jo une tdu ma shum jo une jo une jo une, po une qet person e du shum DMTH edhe une jom i pajtimit qe Ata qe zihen duhen shum ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Eshte e vertet qe ata qe zihen duhen?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum