www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MACE E NGORDHUR APO FEMER 100%

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: MACE E NGORDHUR APO FEMER 100%   Sat Nov 13, 2010 11:45 pm

nje grup shoqerie (4 CIFTE DHE 1 GOC TEK)
kjo goca tek, kishte shum sjellje te "lira" ndaj djemve te komitives:
1-i kerkonte ta lyenin me krem;
2-dilte ne topless kur dilnin ne varke;
3- i ulej djemve ne preher para te dashurave te tyre, duke i ber keto te fundit te ziheshin cdo nat ne dhom
per kete motiv.
4- i merrte "me zor" te kerzenin me te ne diskotek
e shum gjera te tilla..

nje nga te dashurat u merzit shum dhe vendosi tja thoshte te gjitha dhe e quajti MACE E NGORDHUR.
KJO GOCA , THOT QE NUK KA BER ASGJE PER TE BER XHELOZE FEMRAT E TJERA.. THJESHT AJO ESHT FEMER DHE KA NJE SJELLJE TE TILL. ATA JAN SHOK DHE SKA ASNJE MALICIE NE TE GJITHA KETO QE BERI.

JU SI MENDONI? KUSH E KA FAJIN? DJEMT QE E LININ APO AJO GOCA? APO E KAN TE DASHURAT QE NUK DIN TE MBAJNE TE DASHURIN E TYRE PER VETE????

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: MACE E NGORDHUR APO FEMER 100%   Tue Nov 16, 2010 8:18 am

1- fajin e ka femra tek..
2 -fajin e kan djemt qe e lejojn tu e pas femren e vet masi kan ardh ncifte..
3 -tisha kan nvend qative femrave ncift i kisha qu nrs krejt se soo kkultur me ju ul preher fraerit shoqes :)
mendimi jem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MACE E NGORDHUR APO FEMER 100%

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum