www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nëna e Brittany Murphyt të shkruajë libër për jetën e vajzës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nëna e Brittany Murphyt të shkruajë libër për jetën e vajzës    Sun Nov 14, 2010 12:27 am

Nëna e aktores së ndjerë Brittany Murphy, ka vendosur të shkruajë një libër mbi jetën, dashuritë dhe karrierën e vajzës së saj.
Sharon Murphy ka njoftuar se ajo ka dëshirë t’i shkruajë në një libër kujtimet për vajzën e saj, e cila ndërroi jetë nga pneumonia dhjetorin e kaluar në moshë 32-vjeçare,

“Ky libër do të jetë mënyra ime e festimit dhe nderimit të jetës dhe karrierës së saj të jashtëzakonshme. Brittany ishte një person i ëmbël dhe i dashur, e cila shijoi çdo ditë, ajo ishte jeta ime”, tha nëna e aktores.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nëna e Brittany Murphyt të shkruajë libër për jetën e vajzës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum