www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michael Jackson ‘rikthehet’ të hënën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Michael Jackson ‘rikthehet’ të hënën    Sun Nov 14, 2010 12:29 amMbreti i popit, Michael Jackson, nga e hëna do t’u kthehet hit listave botërore me singlin e parë nga albumi i ri i titulluar “Michael”.
Kënga është një duet mes Michael dhe Akon dhe quhet “Hold My Hand”. Kjo këngë e realizuar në vitin 2007, arriti të vidhet dhe të dalë në internet, por kësaj here ajo është e përfunduar dhe askush nuk e ka dëgjuar versionin përfundimtar.

Ndërsa i gjithë albumi “Michael” del në treg më 15 dhjetor nga kompania muzikore Sony Epic. Kjo kompani ka publikuar edhe titujt e këngëve që do të bëjnë pjesë në albumin e shumë pritur të idhullit të miliona njerëzve, i cili u shua një vit më parë në shtëpinë e tij ne Los Anxhelos.

Më poshtë janë këngët më të reja:

1. “Hold My Hand” (duet me Akon)
2. “Hollywood Tonight”
3. “Keep Your Head Up”
4. “(I Like) The Way You Love Me”
5. “Monster” (featuring 50 Cent)
6. “Best Of Joy”
7. “Breaking Neës”
8. “(I Can’t Make It) Another Day” ( me Lenny Kravitz)
9. “Behind The Mask”
10. “Much Too Soon”.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Michael Jackson ‘rikthehet’ të hënën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum