www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djali i Beckham, telefonata miqve në mesnatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Djali i Beckham, telefonata miqve në mesnatë    Sun Nov 14, 2010 9:17 pm

Victoria Beckham së fundmi ia ka blerë djalit të saj tetë vjeçar një celular, por ai vazhdimisht thërret miqtë e tij në Britani dhe atë pas mesnatës.
Dizajnerja e cila ka djemtë Brooklyn, Romeo dhe tetë vjeçarin Cruz me superyllin David Beckham, ia ka dhënë Romeos një celular së fundmi, por ai nuk po arrin të mësohet me diferencën e kohës në SHBA dhe në Britani, pasi që i thërret miqtë në momente të papërshtatshme.

“Romeo posa e bëri një celular. Ai është shndërruar në një tip që paguan aq sa shpenzon. Është mirë për të, pasi që i pëlqen të dërgojë sms. Ne kemi marrë mesazhe nga Tana Ramsay, bashkëshortja e Gordon Ramsay, duke thënë: ‘Kërkojmë falje, por sa për informatë Romeo po telefonon në mes të natës duke kërkuar të bisedojë me fëmijët tanë. Kërkojmë falje, por ai duhet të jetë i kujdesshëm’”, theksoi Victoria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Djali i Beckham, telefonata miqve në mesnatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum