www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dega e AKR-së në Gjakovë nuk ka kaluar në AAK

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dega e AKR-së në Gjakovë nuk ka kaluar në AAK    Mon Nov 15, 2010 3:28 am


Aleanca Kosova e Re thotë se njoftimi i plasuar në opinion për kalimin e degës së AKR-së në Gjakovë në AAK, nuk është i vërtetë, porse ajo që ka ndodhur është kalimi i tre përfaqësuesve të Kryesisë së AKR-së në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.
“Çfarë realisht ka ndodhur, është kalimi i tre përfaqësuesve të Kryesisë së AKR-së në AAK për qëllime personale dhe interesit të ngushtë të këtyre personave që nuk reflekton në asnjë mënyrë në performancën e degës së AKR-së në Komunën e Gjakovës”, thuhet në një sqarim të AKR-së.

Sipas drejtuesve të AKR-së, me transferët e fundit, “erdhi koha e zbulimit të personave të cilët kanë qëndruar me AKR-në për interesa personale, ndërsa kanë punuar për AAK-në”.

Më tej në komunikatë thuhet se degës së AKR-së në Gjakovë, i është hapur rruga që në mënyrë të mirëfilltë të zbatojë reformën e filluar dhe të finalizojë përgatitjet për zgjedhjet e 12 dhjetorit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dega e AKR-së në Gjakovë nuk ka kaluar në AAK

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum