www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michael Douglas, diete per shendoshje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Michael Douglas, diete per shendoshje   Wed Nov 17, 2010 8:38 am

Michael Douglas duhet të ndjekë një dietë të pasur me makarona dhe mish pule derisa të arrijë të shtojë peshën e tij.

Aktori, i cili vuan nga kanceri në fyt dhe bën trajtime kimioterapeutike dhe radioterapeutike, peshon rreth 60 kilogramë.

Sipas ‘Daily Mirror’, aktori është shumë i dobët dhe mjekët janë të shqetësuar nëse do të arrijë të rekuperohet nga trajtimet që po e dobësojnë edhe më shumë.

Vetë Douglas është shprehur: “Gjithmonë kam qenë një person pozitiv dhe do e kaloj edhe këtë situatë.”

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Michael Douglas, diete per shendoshje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum