www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferrari ne Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ferrari ne Android   Wed Nov 17, 2010 8:48 amTelefoni i ri i mençur i Acer i dekoruar me ngjyrat e Ferrarit do të prodhohet në serinë e kufizuar prej 200.000 njësish.

Acer ka paraqitur telefonin e vet të ri të mençur (smartphone) të bazuar në Android i cili është i bazuar në ngjyrat e Ferrarit dhe në kalin e njohur.

Pajisja e emëruar Acer Liquid E Ferrari Special Edition do të prodhohet vetëm në 200.000 njësi, e ajo do të vjen me përmbajtje që lidhen me Ferrarin dhe detaje tjera nga fijet karbonike.

Karakteristikat tjera të pajisjes përfshijnë sistemin operativ Android 2.1 të Google, procesorin Snapdragon 8250 të Qualcomm me takt pune 768 MHz, 512 MB RAM, ekranin 3.5-inçësh të ndjeshëm në prekje, kamerë me rezolucion prej 5 megapikselash, si dhe peshë prej 135 gramësh.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ferrari ne Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum