www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook se shpejti me webmail

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Facebook se shpejti me webmail   Wed Nov 17, 2010 8:48 am

Të hënën në San Francisco të Shteteve të Bashkuara fillon konferenca treditore në të cilën do të marrin pjesë të gjithë ata të cilët në skenën e uebit janë dikush, e në të cilën supozohet se Facebook do të paraqes uebmailin e vet i cili do të mund të ishte konkurrent i madh për shërbimet e ngjashme si Gmail, Yahoo Mail e Hotmail.

Të gjithë 500 milionë përdoruesit e Facebookut gjoja do të fillojnë të fillojnë me shfrytëzimin e adresës “…@facebook.com”, raporton portali TechCrunch në titullin e të cilit shkruan “Vrasësi i Gmail vjen të hënën”.

TechCrunch thirret në burime të afërta me projektin e fshehtë të Facebookut të titulluar “Projekti Titan”, për të cilin informatat e para kishin rrjedhur në fillim të këtij viti. Ndërkohë, zëdhënësi i Facebookut nuk ka pasur komente në lidhje me uebmailin e Facebookut.

Gjatë ditëve të kaluara nëpër blogje të ndryshme ka pasur diskutime të shumta se kujt i takon domeni fb.com, e siç kanë supozuar në TechCrunch ky domen i takon Facebookut. Kjo gjë është bërë e qartë se i takon Facebookut, pasi që kur të shkruani adresën www.fb.com në shfletuesit e internetit u hapet rrjeti për shoqërim online Facebook. Shumë me gjasë drejtuesit e Facebook e kanë blerë këtë domen pikërisht për shkak të e-maileve.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Facebook se shpejti me webmail

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum