www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Certifikohen 10 subjektet e para politike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Certifikohen 10 subjektet e para politike    Thu Nov 18, 2010 12:26 am


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka certifikuar të mërkurën 10 subjektet e para politike, nga 29 sa kanë aplikuar për garën elektorale të 12 dhjetorit.
Subjektet politike kanë edhe dy ditë afat për të bërë ndryshime në listat e tyre, njoftoi RTK.

Ndërkohë që Zyra për Regjistrim dhe Certifikim u ka përsëritur partive politike se nuk guxojnë të bëjnë presion te kandidatët për t’u tërhequr nga lista në mënyrë që t’i lihet vendi ndonjë kandidati tjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Certifikohen 10 subjektet e para politike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum