www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Akuzat e Krasniqit janë të karakterit elektoral

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Akuzat e Krasniqit janë të karakterit elektoral    Thu Nov 18, 2010 5:48 am


Kryeministri në largim, Hashim Thaçi, e ka quajtur akuzë qesharake, tendencioze dhe të karakterit elektoral padinë e ngritur nga ana e Florin Krasniqit ndaj tij.
“Dua të them se janë akuza qesharake, tendencioze të karakterit elektoral. Do të duhej ata njerëz t’i kërkonin ndjesë qytetarëve për tentimin e tyre për të inkriminuar fushatën elektorale. Unë do të vazhdoj të prezantoj popullin dhe vizionin tim për të ardhmen 4-vjeçare të shtetit të Kosovës për ta integruar në NATO dhe Bashkimin Evropian”, është shprehur Thaçi në Rahovec, ku të dielën mbahen zgjedhjet për kryetar të Komunës.

Florin Krasniqi nga Lëvizja Vetëvendosje! ka deponuar të mërkurën në Gjykatën Komunale të Prishtinës një padi kundër kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, për siç tha, akuzat që Thaçi ka bërë kundër tij dhe familjes së tij. Krasniqi i referohet një komunikate të lëshuar nga Partia Demokratike Kosovës më 5 nëntor, të cilën e quan “shpifje”, njoftojnë mediat në Prishtinë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Akuzat e Krasniqit janë të karakterit elektoral

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum