www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Middleton, jetë të lumtur me Prince William

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Middleton, jetë të lumtur me Prince William    Thu Nov 18, 2010 6:07 am

Kate Middleton dhe Prince William nuk do të ndahen kurrë, për shkak se ata e kuptojnë pozitën e tyre mbretërore, pohon gazetari i cili i ka intervistuar ata vetëm një ditë pas konfirmimit të fejesës së tyre.
Gazetari Tom Bradby, i cili intervistoi çiftin pasi konfirmuan romancën e tyre, mendon se ata do të jenë të lumtur, jo vetëm pse janë thellë të dashuruar, por për shkak se ata e kuptojnë pozitën e tyre mbretërore.

“Mendoj se ka shumë gjëra të cilat janë shumë të qarta për mua për Williamin dhe Kate – ata kurrë nuk do të ndahen. Unë do ta ha kapelën time nëse ata ndonjëherë divorcohen. Mendoj se ata e kuptojnë pozitën e tyre në jetë, e ajo është qëndrimi së bashku pa marrë parasysh çfarë ndodh”, theksoi Brodby
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Middleton, jetë të lumtur me Prince William

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum