www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Montag pendohet për ndërhyrjet estetike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Montag pendohet për ndërhyrjet estetike    Thu Nov 18, 2010 6:12 am

Heidi Montag është penduar që iu është nënshtruar aq shumë ndërhyrjeve kirurgjike, ndërsa thotë se ndihet e ‘mashtruar’ nga mjeku Frank Ryan, tashmë i ndjerë.
Biondja ka thënë se pendohet për 10 procedurat e kirurgjisë kozmetike të cilave iu është nënshtruar- ku përshihen rritja e gjinjve, ngritja vetullës, kirurgjia e hundës, liposukcioni etj.

Gjatë emisionit televiziv “Entertainment Tonight”, ajo ka deklaruar se nuk do të kishte bërë aq ndryshime në trupin e saj, nëse Dr. Frank Ryan (i cili vdiq në muajin gusht në një aksident komunikacioni) nuk do ta kishte bindur se ato ndërhyrje ishin të normale dhe do të ofronin ndryshime pozitive për të
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Montag pendohet për ndërhyrjet estetike    Thu Nov 18, 2010 6:18 am

ndryshimeve plastike u vie ere e rende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Montag pendohet për ndërhyrjet estetike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum