www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kosova pret ta marrë kryesimin e CEFTA-s në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Kosova pret ta marrë kryesimin e CEFTA-s në janar   Thu Nov 18, 2010 11:50 pm


Prishtinë, 18 nëntor - Ministri i Integrimeve Evropiane i Qeverisë në largim, Besim Beqaj, gjatë takimit të djeshëm me përfaqësuesit e Odave Ekonomike të vendeve të rajonit, është shprehur i interesuar që integrimi ekonomik i vendit të mos trajtohet vetëm nëpërmjet reformës administrative dhe të përgatitjes institucionale.
“Hyrja në Unionin Evropian nënkupton reformë të thellë administrative dhe përgatitje administrative institucionale të shtetit, por edhe përgatitje ekonomike.
Kosova pret që ta marrë mandatin e kryesimit të CEFTA-s në janar të vitit të ardhshëm. Ne e kemi dhënë pozicionin tonë që Kosova kërkon që ta marrë kryesimin e radhës si shtet. Jemi të gatshëm që të vazhdojmë me të gjitha përgatitjet të cilat janë paraparë në këtë drejtim”, ka thënë Beqaj.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Kosova pret ta marrë kryesimin e CEFTA-s në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum