www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 5:12 pm

Antar te dashur ketu secili prej nesh ka te drejt te ja bene ndonje antarit tjeter nje Intervist..Po ja bej nje Intervist loles..


1.) Kush esht lola..?

2.) Cfar profesioni ka lola..?

3.) Nga esht lola..?

4.) A i pelqen filmat dashurie..?

5.) Sa je e gjat..?

6.) Kur behet nervoz lola..?

7.) Ngjyra yte e preferua..?

8.) Ushqimi yt i preferuar..=

9.) Cfar hobi ke..?

10.) Dicka per fund nga lola..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 6:50 pm

1.Lola eshte dreqi i vogel simpatik
2.pa profesion :P
3.Ferizaj
4.Po filmat romantik e jo erotik :)
5.1.69
6.Kur degjoj ndonje genjeshter ,kur ndalet rryma dhe kur ska uj me u pastru
7. ngjyra vjollce dhe ngjyr trendafili
8.Shpagetat pitet dhe pizza
9.Hobi muzika dhe PC
10.Jetojeni qdo sekond te jetes dhe shfytezojeni kohen ne maksimum .JU DUA shummm ...
harrova me i pershendet mamin babin dhe te gjith ata qe me duan dhe i dua ahuhauhauahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 6:54 pm

Po ja bej nje Intervist Osa001..


1.) Kush esht Osa001 dhe nga eshte?

2.) Sa eshte tolerant osa001?

3.) Dashuron osa001?

4.) A i pelqen muzika tallava

5.) Sa je i gjate?

6.) A je nervoz?

7.) A je i bukur?

8.) Qfar te iriton tek femra?

9.) Hobi juaj?

10.)Si e paramendoni ardhmerin tuaj?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Nov 21, 2009 2:15 am

1) une jam osman kabashi jam nga rahoveci
2) mesatarisht tolerant
3) dashuroj kur ka
4) jo hiq
5) 1.79
6) ne pergjithsi jo
7)jo edhe shum
8) sjelljet esaj ne rruge
9) futbolli
10) ingjinjer i sukseshem i cili mendon me jetu ne londer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Nov 21, 2009 2:18 am

osa001 shkruajti:
1) une jam osman kabashi jam nga rahoveci
2) mesatarisht tolerant
3) dashuroj kur ka
4) jo hiq
5) 1.79
6) ne pergjithsi jo
7)jo edhe shum
8) sjelljet esaj ne rruge
9) futbolli
10) ingjinjer i sukseshem i cili mendon me jetu ne londer

ani mir ...bonja dikujt nje intervist tash:)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Nov 21, 2009 8:08 am

Intervist per Belti..


1.) Kush esht belti..?

2.) Sa vjeqar esht belti..?

3.) Nga je..?

4.) Hobi yt..?

5.) A pedor alkoholin..?

6.) Fjalia qe te ka bere pershtypje..?

7.) Profesioni yt..?

8.) 3 gjera qe vlejn per beltin..?

9.) A behet belti nervoz..?

10.) Dicka per fund nga ti...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Nov 21, 2009 8:29 am

Intervist per Belti..


1.) Kush esht belti..?

- BeLti është (UNE) nje njeri qe mundohet me qen gjithmon i sinqert, i urt, dhe te sillet mir me te tjeret.

2.) Sa vjeqar esht belti..?

21 vjeçar!

3.) Nga je..?

Nga Mitrovica

4.) Hobi yt..?

Futbolli, tenisi, Basketi..

5.) A pedor alkoholin..?

Jo, vetem me shoqeri kajhere..

6.) Fjalia qe te ka bere pershtypje..?

Njeriu lind, zhvillohet, rritet, plaket, dhe vdes :(.

7.) Profesioni yt..?

STUDENT..

8.) 3 gjera qe vlejn per beltin..?

1. Lumturia
2. Dashuria
3. Shoqeria9.) A behet belti nervoz..?

Behem nervoz por jo shum shpesh!

10.) Dicka per fund nga ti...?

Faleminderit per intervisten t'Pershendess..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Nov 21, 2009 8:33 am

Belti flm shum per kohen qe gjete dhe pergjigjet e tua...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Nov 22, 2009 12:46 am

intervist kesulkuqes


1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Nov 22, 2009 3:23 am

1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë? Hmm asgje isha e lodhur..
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ? Uhh po me dhemb koka
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ? Disi e trullavt jam :S
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...? Oren..
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ? Per gjith.. do e veqoj DioRa..
6.a hyni ne msn shpesh? Po
7.Qfar mendoni për facebook ? Jam regjistruar por kam fshi prap acountin sepse sme pelqej aspak.
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ? Jo
9.Qfare keni veshur për momentin ? Maic e farmerka
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni? Monotone asgje sdo te bej..
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher? Ska dhurat te kot per mua..
12.Cila është dhurata e fundit? nje qant me drit te inkuadrume ne te haha shum praktike
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq? Kokdhembja..monotonia
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht? hahaha shefi hahaha
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv? Nje dokumentar ne tv gjermane..
16.Qfare ju mungon ne jete? Gezimi..
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse? Ka shum..
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ? Ky viti 2009 ka qene pak sa i vecuar..
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ? Jo kurr
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ? Gjithcka me pelqen.. Je shum sweet..


Flm nga ti sweet_melaqja per Inervisten...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Nov 22, 2009 11:54 pm

Intervist per Osa001

1 Pse keni vene kete nick ne forum?2 Si te therret shoqeria?


3 Cka te pelqen dhe cka te terheq tek ky forum? Kush? Pse?


4 Cfare do te qetesonte/kenaqte/ te bente te buzeqeshje ne kto momente?5 Cfare te ben te qeshesh pa pushim?6 Cila eshte shprehja jote e preferuar?


7 Njeriu me i afert ne shoqeri, femer apo mashkull?


8 Nga kush merr frymezim me shume?


9 Cka dmth per ty fjala ‘Dashuria’?10 Gjeja qe ke inat?


11 Kerkon ndonje gje qe smund ta gjesh ne jet?

12 Je bere ndonjehere xheloz? Ndaj kujt?13 Cila eshte fjala me e embel per ty? Po me e hidhura?14 Ne kto momente je i dashuruar/ne lidhje?15 Nese e she nje yll duke rene , cfare deshire do shprehje ?

16 qka mendoni per mua sweet_melaqja

Ju faliminderit per pergjige
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Nov 23, 2009 12:22 am

1 Pse keni vene kete nick ne forum?
sepse kete nik ekam edhe ne shoqeri veq pa 001
2 Si te therret shoqeria?
oca
3 Cka te pelqen dhe cka te terheq tek ky forum? Kush? Pse?
me pelqej temat, shoqeria. me terhek temat me doze humori. kesulkuqja me filmat e saj.
4 Cfare do te qetesonte/kenaqte/ te bente te buzeqeshje ne kto momente?
qdo gje e bukur
5 Cfare te ben te qeshesh pa pushim?
llapsuzi
6 Cila eshte shprehja jote e preferuar?
never say never
7 Njeriu me i afert ne shoqeri, femer apo mashkull?
mashkull
8 Nga kush merr frymezim me shume?
Kim Mehmeti
9 Cka dmth per ty fjala ‘Dashuria’?
gjeja me ebukur qe ndodh
10 Gjeja qe ke inat?
kur te fol dikush per mua mrapa shpine
11 Kerkon ndonje gje qe smund ta gjesh ne jet?
po ilaqin kunder renies se flokve
12 Je bere ndonjehere xheloz? Ndaj kujt?
po ndaj mungeses se rezultateve te deshiruara
13 Cila eshte fjala me e embel per ty? Po me e hidhura?
rrush, idiot
14 Ne kto momente je i dashuruar/ne lidhje?
jo , jo
15 Nese e she nje yll duke rene , cfare deshire do shprehje ?
te magjistroja ne London
16 qka mendoni per mua sweet_melaqja
e shoqerueshme, intelegjente , aktive ne forum etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Nov 23, 2009 9:49 pm

intervist starkes


1.qka pelqeni me se shumti dhe qka urreni

2.cilat jane 3 gjerat pa te cilat nuk mundi dot

3.personi me dashur cili është

4.a keni gjetur personi binjak te zemres

5.a jeni tip romantik

6.ku kaloni kohen lirë

7 a studioni apo punoni
8.cilet nga antaret forumit deshiron mi taku live
9 motoja juaj
10.një mendim për mua ne fund sweet_melaqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Nov 24, 2009 12:03 am

1.qka pelqeni me se shumti dhe qka urreni

Me pelqen sinqeriteti dhe urrej genjeshtrat

2.cilat jane 3 gjerat pa te cilat nuk mundi dot

Familja,shoqeria,dhe x..person..

3.personi me dashur cili është

hmm kame shum persona qe i du dhe qe i rrespektoje ,pore do e veqoje shoqen time ....

4.a keni gjetur personi binjak te zemres

jo

5.a jeni tip romantik

mendoje qe po

6.ku kaloni kohen lirë

aty ku ndihem mire me njerzite e duhure dhe ne vendin e duhur

7 a studioni apo punoni

jo. pikturoje , po nuke do ta quaja pune pasi qe e bej vetem per hobi


8.cilet nga antaret forumit deshiron mi taku live

nuke e di pasi qe nuke i njo ende mire

9 motoja juaj

mose i gjyko njerzite pasi qe nuke do te kesh kohe per ti dashure ata...

10.një mendim për mua ne fund sweet_melaqen


e zgjure e emel...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Nov 24, 2009 7:43 pm

Flm starka flm osa001 per pergjigjjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Nov 25, 2009 4:50 am

Intervist per sweet_melaqja1.) Kush esht sweet_melaqja..?

2.) Profesioni yt..?

3.) E dashuruar..?

4.) Cfar mendon sweet_melaqja per Guretqaret..?

5.) Jeta per ty e hidhur apo e embel..?

6.) Antari preferences tende...?

7.) Sa je guximtare..?

8.) Nga esht sweet_melaqja..?

9.) Krediti ne celularin tend per momentin..?

10) Per fund cfar mendon per mua Kesulkuqe..haha ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Nov 25, 2009 6:09 am

Intervist per kesulkuqen


1.) Kush esht kesulkuqja

2.) Profesioni yt..?

3.) E dashuruar..?

4.) Ne cilin vend te botes deshiron te jetosh ?

5.) Jeta per ty e hidhur apo e embel..?

6.) Antari preferences tende...?

7.) Sa je guximtare..?

8.) Nga esht kesulkuqja

9.) Krediti ne celularin tend per momentin..?

10) Per fund cfar mendon per mua .. ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Nov 25, 2009 6:23 am

1.) Kush esht kesulkuqja? Nje vajz e cila e urren padrejtsin, jeton ashtu siq don vete, dhe direkte...

2.) Profesioni yt..? Detaliste e tregut..

3.) E dashuruar..? Ndoshta PO :P

4.) Ne cilin vend te botes deshiron te jetosh ? Ne Dubaii..

5.) Jeta per ty e hidhur apo e embel..? E hidhur me kombinim te embel..

6.) Antari preferences tende...? Hmm.. kam shum..

7.) Sa je guximtare..? Shum :P

8.) Nga esht kesulkuqja? Nga Gjilani

9.) Krediti ne celularin tend per momentin..? 23.41 CHF

10) Per fund cfar mendon per mua .. ? Djal i kendshem dhe i sjellshem..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Nov 26, 2009 12:31 am

Intervist per sweet_melaqja1.) Kush esht sweet_melaqja..?--nje vajze shume sjellet shume sinqert dhe tolerante

2.) Profesioni yt..?--studente e gazetaris

3.) E dashuruar..?--po jome e dashuruar

4.) Cfar mendon sweet_melaqja per Guretqaret..?--te them te drejten ne pergjisi kame mendime te mira per gurbetqaret pasi pjesa me madhe familjes jeton jashte ks po qka nuk pajtohem me gurbetqaret qe shumica qe jetoj jashte kan harruar gjuhen kjo nuk me pelqen pasi kur vin ne ks jan me te heshtun ne biseda dhe vetem per vetura e telefona flasim me nje fjal livdohen shume

5.) Jeta per ty e hidhur apo e embel..?--e embel deri me tani

6.) Antari preferences tende...?--nuk kame ndonje preferenc veqant teri me tani
-
7.) Sa je guximtare..?--jame deri dikund me % 75%

8.) Nga esht sweet_melaqja..?jome nga ks perkatsisht nga qyteti klines po shumicen kohes e kaloj ne prishtine

9.) Krediti ne celularin tend per momentin..?--3 ero 72 cente

10) Per fund cfar mendon per mua Kesulkuqe.. ? shoqerushme me te gjithe me terhek me disa postime tua ja vlen te kesh nje shoqe si ti se je shume direkte jav kthen disponimin njerzve me humorin tend


flm shume per intervisten respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Nov 30, 2009 11:33 pm

intervist Brunetes

1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Dec 02, 2009 1:35 am

sweet_melaqja shkruajti:
intervist Brunetes

1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
1..mendova per diken qe me ka rremby zemren...

2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
2.uh sa me flihet sikur t flija edhe pak...

3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
3.Mendoj sikur te isha atje ku je dhe ty ...

4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
4. errsiren....

5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
5.Se CILI eka vendin e vet....te gjith...

6.a hyni ne msn shpesh?
6. msn po cdo dit..facbook jo ..

7.Qfar mendoni për facebook ?
7 Sme pelqen aspak..skam qka te mendoj per diqka qe nuk e perdori...

8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
8.never say never...edhe pse kam then jo...

9.Qfare keni veshur për momentin ?
9.farmerka dhe nje bluz ngjyr kaffe..

10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
10 dit pune e marte isha npun ..kam kokdhimbje pran pc si zakonisht do jem...

11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
11.Me then drejten skam mar kurr diqka te kot sepse edhe gjera me vogel ka vlejt shum tek un ..dmth cdo gje ka vleren evet..

12.Cila është dhurata e fundit?
12.nje zingjir dore...

13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
13. Keqkuptimet dhe genjeshtra..

14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
14.nje shoqe eepunes mi gridh nervat shpesh her sidomoss sot pata nje rast te till...

15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
15.Kam harru...ende sot skam shiku tv...

16.Qfare ju mungon ne jete?
16 Pak LUMTUri egezim edhe bahet tamam prefeckto...

17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
17.cdo kush ka esenc ne shkrimet e saja te tij/ nkoh te fundit me terhek antarja starka

18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
18 .ky vit qe do elam mbas....

19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
19.Hm Joe sme pelqejn thjesht kur shooh njerz me figura ne pjes te trupit ndihem teper keq...

20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
20.Tek ty ka shum gjera qe me pelqejn nder to ceki vetem nje qe eshte primarje qe je swet e vertet ..shpesh te kam lakmi ty se je shum e urt.... AdIn QKA me pengon swet se je me e urt se un hahahhaa ( hajgare ) mpuqq ska send qe me pengon....


shpresoj se do jesh e knaqur me pergjigjet emija swet....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 1:20 am

intervist qikilushes


1.Cila Stine te pelqen me shum?

2.Cila Pije te pelqen me shum?

3.Cila Veshje te pelqen me shum?

4.Cila është Dita më e lumtur e jetës tënde?

5.Cili është Ushqimi yt i preferuar?

6.Cilat janë Pushimet që do të pëlqenin më shumë?

7.Cfar Kengesh te pelqejne me shum?

8.Mes gjithë Dhuratave që të kanë bërë në gjithë këto kohë, cila është më e 9preferuara për ty?

10.Skuadra jote e zemrës cila është?

11.Cfar shenje horoskopi jeni?

12.Cila embelsire ju pelqen me shum?

13.Cili është zakoni yt më i mirë?

14.Cili është zakoni yt më i keqi?

15.Cilat janë Tre gjërat që ëndërron të bësh deri në fund të jetës?

16.Mban unazë ne gisht?

17.Cfar pune do ju pelqente te beni?

18.Nëse do të mund të ftoje për darkë ndonjë forumist/e, kë do të zgjidhje perveq RoNi-t?

19.Cila është motoja jote?

20.Në ç’rast mund të gënjesh?

21.Nëse do të mundeshe të ndryshoje diçka te vetja, çfarë do ishte ajo?

22.Cili eshte numri i preferuar? Pse?

23.Sa kohe i kushton pasqyres ne mengjes?

24.Jeni xheloz? Pse?

25.Ne dashuri duhet te drejtoje koka apo zemra ?

26.A ju pelqyen Pytjet?

27.A jeni lodh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:32 am

Do bej edhe une disa intervista me antaret...Me te gjith por njeher filloj me kaq...Qe te ju njoh ma mir...

Filloj me BRUNETA....

Intervist per Bruneta

Kush eshte Bruneta…?
Cfar ngjyre te syve ke ?
Shoqja yte ma e mira ne forum qe i beson dhe qan hallet cila eshte?
Cfar ke mesu nga e kalumja?
Dashuria per ty eshte…?
Si e ndjen veten ne kete forum…?
I falen gabimet a po jo?
Je e sinqert ne forum…?
Nese me dike je e sinqert dhe e kupton se aj njeri nuk eshte si sillesh ateher me at njeri ?
Kur dikend e thir shoqe/shok nese te genjen e pastaj te kerkon falje ndryshohet gjithcka a po jo?
Cfar vlen per ty fjala me fal?
Ate qe e mendon a ua thue njerzive ne sy…?
Kur ka qen hera e fundit qe ke qajt?
Kenga yte e preferuar cila eshte?
A ke deshir ndonjeher te me takojsh mua masi mke vendase?
Kemi qen shoqe dhe me para e tash kur prap u takuam cfar mendove kur me gjete?
Dhe cfar mendimi ke per mua ashtu si me njeh ti…?

Te pershendes bruneta …Dhe ishalla te pelqen intervista mpuqq... puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:34 am

Intervist per SWEET MELAQJA

Kush eshte sweet melaqja…?
Sa i pelqen shoqeria ne forum…?
A e dallon shoqerin a po me gjith sillet njejt…?
Cfar te ka mesu jeta…?
Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek vetja?
A ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?
Personi qe i beson ketu me se shumti kush eshte?
Diku lexova se ketu krejt eshte me te njofshem pse mendon keshtu…Dhe a thue vertet eshte keshtu?
Kam has se ne tema argetim nuk shenon shum kjo dmth se me shum te pelqejn pyetjet ma serioze a po thjesht rrall ndonjeher poston…?
Mendon se xhelozia e shkatron dashurin…?
Mendon se ka njerz te sinqert ketu?
Momenti ma i mir i jetes tende cili eshte…?
Nese dikush te ban keq ja kthen ashtu a e len…?Cfar ben…?
Cfar mendon per intervisten qe ta bera dhe c'mendimi ke per mua…?Te pershndes shum …Mpuqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:35 am

Intervist per alba

Kush eshte alba?
Cfar ngjyre te flokve ke?
Cilin parfum e perdor…?
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?
Shoqja yte ma e mira ne forum qe i beson dhe qan hallet cila eshte?
A sheh endra?
A te pelqen ky forum?
Sa je e sinqert ne forum…?
Kend e kishe puth ne kete moment?
Kush te mungon dhe qe ndjen munges gjithmon per ta?
Cfar kishe ndryshu nga e kalumja?
Ajo qe shkon nuk kthehet ma cfar mendon per kete?
Dy zemra qe duhen a thua ndonjeher bashkohen a jo?
Beson se fatin duhet ta kerkojm a vjen vet?
A ke derdhur lot ndonjeher per dashurin e humbur?
Nese ke humb dicka ne jete a kishe kerkuar a po jo ajo qe shkon nuk kthehet ma?
A me kishe takuar mua masi mke vendase?
Dhe cfar mendon per mua ashtu si me njeh ti??

Te pershendess shum dhe ishalla te pelqen intervista mpuqqq
puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum