www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wahlberg dëshiron të krijojë biznes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Wahlberg dëshiron të krijojë biznes    Thu Nov 18, 2010 11:55 pm

Mark Wahlberg ka zbuluar në një intervistë për edicionin e ri të revistës Men's Health se ai dëshiron të ndërtojë një biznes për fëmijët e tij, krahas karrierës në Hollywood.
39-vjeçari është krenar për të gjitha arritjet e tij në aktrim, por ka zbuluar se motivimi prapa krijimit të kompanisë së tij produktive, Leverage, është sepse ai dëshiron të ketë një ndërmarrje e cila është për të dhe familjen e tij.

“Karriera është e këndshme. Por dua të ndërtoj biznes. Është një gjë për të pasur karrierë, të zgjohesh çdo ditë duke menduar, ‘Ok, cila është puna tjetër’? Por dua të ndërtoj diçka që mund të zgjasë përgjithmonë, diçka që fëmijët e mi mund të punojnë nëse do të ishin të interesuar”, ka thënë aktori.

Wahlberg është i martuar me modelen Rhea Durham dhe dyshja kanë katër fëmijë së bashku, Ella Rae, shtatë, Michael, katër, Brendan Joseph, dy dhe 10-muajshen Grace Margaret, ndërsa janë duke pritur edhe fëmijën e pestë vitin tjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Wahlberg dëshiron të krijojë biznes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum