www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Radcliffe nuk e ndjen efektin e famës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Radcliffe nuk e ndjen efektin e famës    Thu Nov 18, 2010 11:55 pm

Daniel Radcliffe i ndjen efektet e famës që i ka sjellë filmi “Harry Potter” vetëm kur duhet të bëjë promovimin e filmave, për tre javë në vit.
Aktori, i cili portretizon magjistarin në çdo film të serisë që nga viti 2001, nuk beson se fama ka pushtuar kokën e tij, pasi kjo ndodh vetëm gjatë promovimeve kur ai kupton se sa ikonik është roli i tij.

“Puna është se, e keni atë përshtypje për vetëm rreth tre javë në vit, ndoshta, pasi kaq është koha që nuk punoni. Pjesën tjetër të vitit ne punojmë, ne jemi në xhirime. Dhe pastaj për këto tre javë të marrëzisë, e dini, jeni në mes të shumë njerëzve që ulërijnë”, ka thënë aktori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Radcliffe nuk e ndjen efektin e famës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum