www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna e dëshironte Avril Lavigne në album

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rihanna e dëshironte Avril Lavigne në album    Thu Nov 18, 2010 11:56 pm

Rihanna ka kërkuar që Avril Lavigne të këndojë në këngën “Cheers” të albumit të saj më të ri, “Loud”.
Këngëtarja nga Barbadosi ka përdorur një pjesë të baladës së vitit 2002 të Avril Lavigne “I’m With You” në këngën “Cheers (Drink To That)” të albumit të saj më të ri, ndërsa Rihanna kërkoi kohë më parë që vet Lavigne të këndonte, një gjë të cilën ajo ua kërkoi shumë vonë producentëve.

“Unë kam kërkuar që nëse është e mundur ajo të këndojë, por kur dëgjova se tashmë kënga ishte gati, producentët nuk kanë mundur ta ndryshojnë. Por, mendoj se do të tingëllonte njëlloj. Unë jam e ngazëllyer që kemi mundur ta shfrytëzojmë pjesën e këngës së saj për shkak se është bërë aq instrumental i rëndësishëm, sa që nëse nuk do të ishte në këngë, atëherë do ta ndryshonte të tërën”, ka thënë Rihanna për MTV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rihanna e dëshironte Avril Lavigne në album

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum