www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vesa Luma publikon lidhjen 6 muajshe me arkitektin Kreshnik Zalli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Vesa Luma publikon lidhjen 6 muajshe me arkitektin Kreshnik Zalli   Fri Nov 19, 2010 2:25 am


Nuk kaloi as një javë që kur publikuam historinë e fejesës së ish të dashurit të Vesa Lumës, regjisorit Genc Dobroshi, dhe këngëtarja reagon, duke vendosur të bëjë publike lidhjen e re. E gjendur në një lokal në Prishtinë, ndërsa televizioni “Klan Kosova” xhironte një emision argëtues, këngëtarja nuk kishte pasur mundësi të ikë nga syri i kamerës. Ajo ishte e shoqëruar nga disa miq dhe nga i dashuri i ri, arkitekti Kreshnik Zalli. Po kush është Kreshniku, djali që ka rrëmbyer zemrën e këngëtares? Është nga Kosova, por një kohë të gjatë ka jetuar në Brooklyn – New York.

Ai është 28 vjeçar dhe në vitin 2007 ka mbaruar studimet “City College of New York” për arkitekturë. Nga ajo që mundëm të mësojmë, Kreshniku, pasi ka studiuar për arkitekturë, i është përkushtuar majft edhe hobit të tij për sende dhe ndërtesa antike.


Jo rastësisht në profilin e tij në facebook ka të vendosura shumë imazhe të fotografuara gjatë udhëtimeve të tij nëpër shumë vende të botës si në: Austri, Turqi, Rusi, Egjipt, Dubai, Indi, Kinë, Malajzi, Singapur, Japoni e shumë vende të tjera. Sipas Vesës, ajo është në lidhje me Kreshnikun prej 6 muajsh.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Vesa Luma publikon lidhjen 6 muajshe me arkitektin Kreshnik Zalli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum