www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Antar te dashur ketu secili prej nesh ka te drejt te ja bene ndonje antarit tjeter nje Intervist..Po ja bej nje Intervist loles..


1.) Kush esht lola..?

2.) Cfar profesioni ka lola..?

3.) Nga esht lola..?

4.) A i pelqen filmat dashurie..?

5.) Sa je e gjat..?

6.) Kur behet nervoz lola..?

7.) Ngjyra yte e preferua..?

8.) Ushqimi yt i preferuar..=

9.) Cfar hobi ke..?

10.) Dicka per fund nga lola..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Nov 23, 2010 5:33 pm

Medina shkruajti:
Intervist LoLe-s
Cito :
1..a te ka bo dikush nervoz sote?

Ishte vetem nje perpjekje per tme be nervoz ,po ncuk eshte e veshtri te behem nervoz ;)

Cito :
2..Shoku shoqja me mir ne forum qe fole gjdo gje me te pa frik qe tradhton?

Hope dhe Medina
Cito :
3..a te ka zhgenjy dikush ne forum ka qen djal apo vajze ?
Po me ka zhgenjy nje vajz edhe shum bile,pasi qe nuk e kisha prit prej saj se i kam besu shum .Por tek e fundit asgje s`ka arrit me ate vetem se ka zbulu karakterin e saj te ulet dhe ka humbur nje pjes te shoqeris ;)

Cito :
4..a ke shiku ndeshjen Barcelones kur shenoj 8 gola nese po si je ndjer?
Secilen ndeshje e shikoj ,e kjo kunder Almerias me ka knaq valla

Cito :
5..Nese me 29 nentor humb Barcelona si do ndihesh a do ma urosh fitoren e Realit ?
Nese humb do ndihem shuumm shuum keq :S:S,por nese fiton sigurisht se do te ta uroj.Nuk humbet shoqeria per nje loj tek e fundit edhe humbja eshte pjese e lojes dhe njeri duhet te humb :)
Cito :

6..a simpatizon dikend ne forum ?

me pelqen te lexoj postimet e dikujt :)


FLM per intervisten Medina

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Nov 24, 2010 7:13 am

Ne kete intervist pergjigjen Neta dhe KoSovalia..!

domethenja e nick-ut?
gjendja civile aktuale?
fiksimi yt me i madh?
per cfare futesh me shpesh ne internet?
besimi fetar?
xheloz/e?
zhgenjimi me i madh?
sa shpesh genjen?
i ve re fjalet e keqija qe mund te thone per ty?
romantik/e apo praktik/e?
do preferonit nje lidhje pa dashuri por pa probleme apo nje me dashuri por plot stres?
sa femije do deshironit?
cfare do e karakterizonte femren/mashkullin ideal/e per ty?
njeriu qe i besoni me shume?
urreni?
c'eshte jeta per ty?
ju pelqejen kafshet?
thuaj dicka te reale per veten!
do preferonit nje perqafim te ngrohte apo nje puthje?
muzika qe degjoni?
si do ishte nje dite perfekte per ty?
ke frike nga e ardhmja?
beson te fundi i botes?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Nov 24, 2010 11:42 pm

Medina shkruajti:
Ne kete intervist pergjigjen Neta dhe KoSovalia..!

domethenja e nick-ut?-----hehe jo diqka e veqant shpreh ate qka ndjej ne zemer
gjendja civile aktuale?
fiksimi yt me i madh?
per cfare futesh me shpesh ne internet?--- argetim kjo
besimi fetar?---- musliman

xheloz/e?---jo
zhgenjimi me i madh?
sa shpesh genjen?---- ne pun shpesh valla
i ve re fjalet e keqija qe mund te thone per ty?
romantik/e apo praktik/e? --- e para
do preferonit nje lidhje pa dashuri por pa probleme apo nje me dashuri por plot stres?---te dyten
sa femije do deshironit?----15-20
cfare do e karakterizonte femren/mashkullin ideal/e per ty?
njeriu qe i besoni me shume?---vllau
urreni?--kur te ma bajn rrafsh si budalles
c'eshte jeta per ty?---sprov
ju pelqejen kafshet?---po
thuaj dicka te reale per veten!
do preferonit nje perqafim te ngrohte apo nje puthje?---te paren
muzika qe degjoni?---te gjitha
si do ishte nje dite perfekte per ty?----tan diten ne gjum
ke frike nga e ardhmja?---jo
beson te fundi i botes?----
po


me faln qe sjam pergjegj ne te gjitha pytjet

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Dec 05, 2010 11:06 pm

Intervist Blines

1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua Medinen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Dec 05, 2010 11:32 pm

Medina shkruajti:
Intervist Blines

1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë? Te gjitha nga pak i kam Menduar , por me shume kam Menduar per lindjen e Nipit time....
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ? Fuqi te madhe ka Perendia , qe mbrem desh na permbyti shiu ndersa eshte dite si te ishim ne Pranver .
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ? Pse Medina po mendon per mua , qe une beje Dallime mes qytetarve dhe Fshatarve !
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...? S'ka dicka qe nuk dua qe t'a shohe ne Mengjes .
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ? Nqs me keni pyetur per antaret e Familjes ata jan Vellezerit e mi dhe Kunata .
6.a hyni ne msn shpesh? Goxha si Shpesh .
7.Qfar mendoni për facebook ? Nje rrjet social i mire per te njoftyar njerze te rinje .
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ? Po per Droge do te them JO c'do here !
9.Qfare keni veshur për momentin ? Pixhama .
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni? Eshte dite e Diele , dhe do te shkoje per vizite tek Halla e te Fejuarit time .
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher? Nje gjemper nga nje e aferme e imja.. me Tomy & Jerry !!!
12.Cila është dhurata e fundit? Nga i Fejari ime... por s'do te Tregoj se cfar :P
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq? Njerzit te cilet s'arrin te me Kujptojen ! etje
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht? Ne jeten time nuk ekzistojn njerze te till .
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv? Shpija e Kosoves 2
16.Qfare ju mungon ne jete? Asgje .
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse? Jan disa qe me pelqejn por nuk dua t'i ceki me Emera .
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ? 2005 dhe 2010 .
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ? Ndonjehere me pelqejn , ndonjehere dhe jo . Nuk kam deshire te t'a beje nje !
20.qka mendoni për mua Medinen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ? Me Pelqen Nofka juaje Medina , tek ti nuk me pelqen qe nuk po arrish te me kuptosh Drejte.. deri me tani jo shpresoj ne te ardhmen qe do me Kuptosh drejt .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Dec 06, 2010 12:21 am

Medina shkruajti:
Ne kete intervist pergjigjen Neta dhe KoSovalia..!

domethenja e nick-ut? Neta eshte shkurtes e emrit qe me pelqen
gjendja civile aktuale? Singel
fiksimi yt me i madh? Te punsohem ne Komun si sekretare
per cfare futesh me shpesh ne internet? Per te kaluaren kohen e Lire
besimi fetar? Muslimane
xheloz/e? Tej mase Jame
zhgenjimi me i madh? Nga nje person
sa shpesh genjen? Genjej vetem kur jame ne situata tejet te vershtira
i ve re fjalet e keqija qe mund te thone per ty? Jo asihere..nuk vras dot mendjen
romantik/e apo praktik/e? Romantike jame qdohere
do preferonit nje lidhje pa dashuri por pa probleme apo nje me dashuri por plot stres?
sa femije do deshironit? Me shume pregeroj nje lidhej me plot dashuri dhe stres
cfare do e karakterizonte femren/mashkullin ideal/e per ty? Pamja vizuale dhe dashuria qe me ofron
njeriu qe i besoni me shume? Mamas sime
urreni? Urrej injorancen
c'eshte jeta per ty? Jeta per mua eshte nje realitet qe jetojm qdo dite dhe nje luft qe duhet te luftojm deri sa ta fitojm betejen
ju pelqejen kafshet? Pak
thuaj dicka te reale per veten! Jam person qe u besoj shume njerezve
do preferonit nje perqafim te ngrohte apo nje puthje? Me shume do doja nje perqafim
muzika qe degjoni? Muziken melankolike
si do ishte nje dite perfekte per ty? Te isha pran personit qe dua une
ke frike nga e ardhmja? Jo aspak nuk friksohem
beson te fundi i botes? PO besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Dec 06, 2010 12:29 am

1 . Kush eshte Medina ?


2. Nga e ka Orgjinen ?

3. Sa ju perkushtohet studimeve ?

4. Nota mesatare e juaja ?

5. Zhanerin e liberva qe ju e lexoni ?

6. C'lloje muzike e pelqeni ?

7. C'lloje filma i pelqeni ?

8. Sa je Besnike ?

9. Sa je Xheloze ?

10. Sfida me e madhe e juaje ?

11. Si e pershkruani shpirtin e juaje ?

12. C'far e pelqeni te hani ?

13. C'lloje pije e preferoni ?

14. C'far stili te jetes e beni ?

15. C'far stili te veshjes keni ?

16. Sa jeni Orgjinale ne stilin e veshjes ?

17. Endrra juaje me e madhe ?

18. Qellimi i jetes ?

19. Genjeshtra me e madhe te cilen kurr s'do e falni ?

20. Sa jeni Krynece ?

21. C'far ka rendesi ne jete per ju ?

22. C'lloje karaktere te njerzve bejen pjes ne perditshmerin tende ?

23. Kujt ne jete do i merrje ti Lakmi ? qe do kishe pas deshire te shkosh hapave te TI/SAJ ?

24. Meqense studjoni Gazetarin , c'lloj mendimi keni per Gazetaret te cilet jan te nje anshem ?

25. Kend nga Gazetaria Kosovare e pelqeni me s'e shumti ?

26. Momentalisht si qendron Liria e gazatarve ne Kosove ?

27. Ne dime qe kem student te Fort dhe te Dopt , ku qendron problemi per keta te Doptit ?

28. C'far roli lun paraja ne jeten tende ?

29. Si Gazetare e ardhshme , me mire do te jete per ty te punosh me nje rroge modeste e te lesh gjurme ne Gazetari , apo te punosh per nje rroge te majme por te Etiketohesh si gazetare e nje anshme ?

30. Kur ke qajt heren e fundit ?

31. C'far te bene ne jete te Lumtur ?

32. Nga c'ka ke Frik ?

33. Sa i Gjykone njerzit nga kendveshtrimi yt ?

34. Pasionet e tuja ?

35. Sa i lejon njerzit me te njofe ty ?

36. C'far do e ndryshoje ti ne Karakterin tend ?

37. Sa je Arrogante ?

38. Sa je e Afte per te ju bere ball Provokimve ?

39. Pse ke qejf shume qe t'a dishe Intimitetin e Forumistave ? ( Pyetja u be sepse te kam pare qe ke pyet lidhje me ket )

40. C'far do te thot per ty te jesh e Poshter ?

41. Si e Definon ti kete thenje , Kundershtari eshte shpesh here me i vlefshem qe t'i thot te metat e tua se sa miku qe t'i mshef ato !?

42. Po per Mua c'far Mendon :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Dec 06, 2010 1:16 am

Blina shkruajti:

1 . Kush eshte Medina ?
Medina eshte nje vajz 23 vjeqare shumm person i thjesh mundohem te jem sa me sinqert me ata qe meritojn jom tip temperament reagoj shpejt besoj mjafton

2. Nga e ka Orgjinen ?

3. Sa ju perkushtohet studimeve ?
Mundohem shumm ti perkushtohem
4. Nota mesatare e juaja ?
9.4
5. Zhanerin e liberva qe ju e lexoni ?
Lexoj po thuaj se te gjitha zhaneret
6. C'lloje muzike e pelqeni ?
Ritmike degjoj shumm
7. C'lloje filma i pelqeni ?
shumm pak koh kam te shikoj film amo me shumm me pelqejn filmat horror
8. Sa je Besnike ?
99%
9. Sa je Xheloze ?
gjeloze jamm shumm valla se di sa mundohem me largu amo nuk mundem e kom gjelozin ne venat e gjakut
10. Sfida me e madhe e juaje ?
sfida e te qenurit "Njeri"
11. Si e pershkruani shpirtin e juaje ?
Per momentin shpirti im gjendje stresi
12. C'far e pelqeni te hani ?
Flija dhe peshqi
13. C'lloje pije e preferoni ?
Red bull
14. C'far stili te jetes e beni ?
Nje stil te jetes se nje studenti ma:P
15. C'far stili te veshjes keni ?
Varet nga rasti me shumm sportiv
16. Sa jeni Orgjinale ne stilin e veshjes ?
deri dikund
17. Endrra juaje me e madhe ?
Te magjistroj jasht vendit
18. Qellimi i jetes ?
te arrij ate qe duaa
19. Genjeshtra me e madhe te cilen kurr s'do e falni ?
Tradhetin edhe pse gjdo njeri ka te drejt per nje mundesi te dyt amo une kam shumm veshtir ta fal ket
20. Sa jeni Krynece ?
jo edhe aq shumm
21. C'far ka rendesi ne jete per ju ?
Te arrij ate qe duaa te jem ajo qe kam endrruar gjdo her te jav kthej prindve te mi ate qe kan ber per mua
22. C'lloje karaktere te njerzve bejen pjes ne perditshmerin tende ?
te them te drejt jeta eshte nje lloj sfide amo ne jeten tim ballafaqohem me llolloj karakteres me pelqen kjo gje sepse sprovoj veten mesoj diqka te re e kshtu me radh
23. Kujt ne jete do i merrje ti Lakmi ? qe do kishe pas deshire te shkosh hapave te TI/SAJ ?
Mami eshte idoli im do doja te isha si ajo
24. Meqense studjoni Gazetarin , c'lloj mendimi keni per Gazetaret te cilet jan te nje anshem ?
mendoj se eshte tem e gjat duhet laburuar mir per te japur nje pergjigjje sa me korekte
25. Kend nga Gazetaria Kosovare e pelqeni me s'e shumti ?
Jeta xharren

26. Momentalisht si qendron Liria e gazatarve ne Kosove ?
nuk eshte e knaqshme liria gazetarve ne kosove ku nuk jan te lir te shprehin lirin e fjales po shpresoj qe me kohe kjo gje te rregullohet
27. Ne dime qe kem student te Fort dhe te Dopt , ku qendron problemi per keta te Doptit ?
b] ndoshta mos perkushtim aq i duhur ku per te mesim nuk esht primar nuk i kushton rendesi sa duhet mendoj se femija ate zhvillimin e tij e merr qysh ne hapat e par ndoshta edhe mos kujdesja e prindve ka ndiku qe ata te jen me te dobet ne krahasim me tjeret [/b]

28. C'far roli lun paraja ne jeten tende ?
nuk ashte paraja primare per mua ka gjera tjera qe nuk mundesh ti plesh me para amo edhe paraja luan rolin e vet kyq ne jet mendoj
29. Si Gazetare e ardhshme , me mire do te jete per ty te punosh me nje rroge modeste e te lesh gjurme ne Gazetari , apo te punosh per nje rroge te majme por te Etiketohesh si gazetare e nje anshme ?
mendoj se te paren do kisha ber me me deshir
30. Kur ke qajt heren e fundit ?
Te marten qe shkoj
31. C'far te bene ne jete te Lumtur ?
kur i shoh prind te mij qe gezohen me sukseset e mija kjo me ben te lumtur
32. Nga c'ka ke Frik ?
vetem Nga All-llahu
33. Sa i Gjykone njerzit nga kendveshtrimi yt ?
varet nga personi qe e gjykoj amo nguk me pelqen te gjykoj askend sepse ai qe ka te drejt te na gjykoj eshte zoti dhe askush pos tij
34. Pasionet e tuja ?
se di skom ndonje veqant
35. Sa i lejon njerzit me te njofe ty ?
jam shumm tip i afer me te gjithe
36. C'far do e ndryshoje ti ne Karakterin tend ?
kokefortsin time
37. Sa je Arrogante ?
aspak
38. Sa je e Afte per te ju bere ball Provokimve ?
jom deri dikund amo jom tip qe lendohem shpejt dmth prekem shumm me fjal
39. Pse ke qejf shume qe t'a dishe Intimitetin e Forumistave ? ( Pyetja u be sepse te kam pare qe ke pyet lidhje me ket )
jo as qe me intereson aq shumm ndoshta at apo asaj qe e kam pytur e njoh shumm mir edhe live andaj veq thjesht pytje me ve ne siklet e kam ber asgje me shumm
40. C'far do te thot per ty te jesh e Poshter ?
se di se kam menduar ndonjeher ngase ne rrethin tim skam hasur ne njerz te poshter nuk di me ta jap nje pergjigjje definitive
41. Si e Definon ti kete thenje , Kundershtari eshte shpesh here me i vlefshem qe t'i thot te metat e tua se sa miku qe t'i mshef ato !?
Mendoj qe ti je i vetmi qe mund ti njohesh te metat e tua dhe ti ndreqesh ato edhe kjo varet se me qfar kundeshtari ke pun se zakonisht kundershtari me do mosdo mundohet tet ul ty me ngrit veten
42. Po per Mua c'far Mendon :)
se di pasi nuk njoh shumm mir amo me ato postime qe kam par mundohesh me qen ne qender te vemendjes mundohesh te keshillosh te tjeret duke pretenduar qe din shumm kaq ...Flm per pytje edhe pse jom pergjigjur shumm shpejt ngase kam qen zen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum