www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Antar te dashur ketu secili prej nesh ka te drejt te ja bene ndonje antarit tjeter nje Intervist..Po ja bej nje Intervist loles..


1.) Kush esht lola..?

2.) Cfar profesioni ka lola..?

3.) Nga esht lola..?

4.) A i pelqen filmat dashurie..?

5.) Sa je e gjat..?

6.) Kur behet nervoz lola..?

7.) Ngjyra yte e preferua..?

8.) Ushqimi yt i preferuar..=

9.) Cfar hobi ke..?

10.) Dicka per fund nga lola..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:36 am

Intervist per KESULKUQE

Kush eshte kesulkuqe?
Si ndjehesh ne kto momente?
Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek njerzit?
Cfar mendimi kep er antaret ketu ne forum?
A je e sinqert ne forum?
A ke derdhur lot ndonjeher per dashurin e humbur?
Shoqja yte ma e mira ne forum dhe qe i qan hallet cila eshte?
A te mungon dicka ne kete moment?
T'kishe mujt a kishe ndryshu dicka nga e kalumja?
A pendohesh per gjerat qe ke ber ne jete?
Cka eshte per ty shoqeria?
A mendon se nese humbim dicka ne jete ate duhet ta kerkojm a po jo cka humbet s'kthehet ma?
Nese te genjen dikush a i beson pastaj prap a jo ma?
A din te falish dhe a i fal cdokujt qe te thot me fal?
A don te me takojsh mua…?
Dhe cfar mendon per mu ashtu si me njeh ti…?

Te pershendes dhe ishalla te pelqen intervista...Mpuqqq
puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:42 am

Intervist per DREQJAA

Dreqe pse ket nick?
Si ndihesh ne kete forum?
Si e kishe pershkru veten me nje fjal?
Kush te ka lan per shtypje te mir ne forum prej kur je hy?
Kend e don ma se shumti ne jete?
Cfar te ka mesu jeta?
A je xheloze?
kend e ke shoqe te mir ne forum dhe me kend qan hallet e tua?
Nje dit me shi cfar te kujton?
Kur ka qen hera e fundit qe ke qajt?
Cfar stilli i veshjes te pelqen?
A je e sinqert ne forum?
A te ka ndodhur ndonjeher te keqperdorit qe ju ke besu njerzive?
Sa vlen shoqeria per ty?
Dhe a e pranon nje mpuqqq nga uneee...?
Cka mke mueee ? hahaha


Te pershendes shum dhe ishalla te pelqen intervista
puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:55 am

Intervist per alba

Kush eshte alba?-------------------Alba eshte nja vajz e butë e ndjeshme nervoze
Cfar ngjyre te flokve ke?--------- per moment kam disa ngjyra haha
Cilin parfum e perdor…?---------- Hugo Boos
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?---------Vuajtje
Shoqja yte ma e mira ne forum qe i beson dhe qan hallet cila eshte?-------- ti diora kuqja edhe disa tjera
A sheh endra?-------ndonjeher
A te pelqen ky forum?---------po shum
Sa je e sinqert ne forum…?------cdoher e shkruaj ate qe ndjej
Kend e kishe puth ne kete moment?---- shoqerin time
Kush te mungon dhe qe ndjen munges gjithmon per ta?--------nje pjes e familjes
Cfar kishe ndryshu nga e kalumja?-------nga jeta private te gjitha
Ajo qe shkon nuk kthehet ma cfar mendon per kete?--------eshte shum e vertet qe nuk kthehet
Dy zemra qe duhen a thua ndonjeher bashkohen a jo?---------mvaret nga Fati
Beson se fatin duhet ta kerkojm a vjen vet?-------Normal qe po
A ke derdhur lot ndonjeher per dashurin e humbur?--------Kam derdhur
Nese ke humb dicka ne jete a kishe kerkuar a po jo ajo qe shkon nuk kthehet ma?------ Do isha munduar deri dikund
A me kishe takuar mua masi mke vendase?---------Patjeter
Dhe cfar mendon per mua ashtu si me njeh ti??---------Ty je nje Yll dhe te vlersoj shum me pelqen bisada me ty shakat edhe kur me dergon nudge hahahahahahha kissss

shpresoj te ken pelqyer pergjigjet haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 7:29 pm

DioRa shkruajti:
Do bej edhe une disa intervista me antaret...Me te gjith por njeher filloj me kaq...Qe te ju njoh ma mir...

Filloj me BRUNETA....

Intervist per Bruneta

Kush eshte Bruneta…?

Bruneta ....hmm eshte nje vajz sinqert dhe qe si beson cdo kujt por dhe shum endjeshme ...

Cfar ngjyre te syve ke ?
Ngjyr te kaft...Cfar ke mesu nga e kalumja?

Kam mesuar se jeta nuk vetem bardh ezi..por shum ngjyrshe...


Dashuria per ty eshte…?

Dashuri per mua eshte ndjenj qe her te ben te lumtur saqe mundohesh ta prekesh qiellien me dor...e her te ben te vuash sa qe nuk ke fuqi te fillosh me nga epara...

Si e ndjen veten ne kete forum…?
sI NSHPI TEME mo ska ma mir...


I falen gabimet a po jo?
Po i fali sepse jam shum tolerante...

Je e sinqert ne forum…?
Jam sepse eshprehi ate qka ndjej...qoft negative /pozitive..


Nese me dike je e sinqert dhe e kupton se aj njeri nuk eshte si sillesh ateher me at njeri ?
E boj me fol vet me veeti....ja kthej ne at mnyr siq e meriton ai person...

Kur dikend e thir shoqe/shok nese te genjen e pastaj te kerkon falje ndryshohet gjithcka a po jo?
Nese me gjenjen se sme njeh nfillim mund te ndryshoj pse jo sepse mes ktij kontakti eshte veshtri ti besojsh plotsisht dikujt...Por nese vazhdon genjeshtren smundem te ndryshoj asgj as per te mir as per tkeq thjesh nuk egziston ai person per mua...

Cfar vlen per ty fjala me fal?

Vlen shum...saqe eshte veshtri te gjesh fjal...

Ate qe e mendon a ua thue njerzive ne sy…?
sigurisht mbas shpine urrej gjithqka...haha

Kur ka qen hera e fundit qe ke qajt?
Dje...

Kenga yte e preferuar cila eshte?
Memories...

A ke deshir ndonjeher te me takojsh mua masi mke vendase?
Sigurisht qe po..

Kemi qen shoqe dhe me para e tash kur prap u takuam cfar mendove kur me gjete?
Haha ....Mendoj se eshte gjeja me ebukur kur takon nje shoqe

Dhe cfar mendimi ke per mua ashtu si me njeh ti…?
Mendim pozitive je shum siss gjith mke pelqyh ....veq eke nje te keqe siss pyet shum ket nuk eke harru hahahhaha (HAJGARE )

Te pershendes bruneta …Dhe ishalla te pelqen intervista mpuqq... puuc1

te pershendes edhe un ty motrushee ishallah te jam pergjigj deri diku...mpuqq eflm nga ty...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga bRuNneta në Tue Nov 23, 2010 7:45 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 9:37 pm

DioRa shkruajti:
Intervist per SWEET MELAQJA

Kush eshte sweet melaqja…?--nje vajze sinqert dhe tolerante dhe gjithmon drejte
Sa i pelqen shoqeria ne forum…?---Me pelqen edhe pse nuk kame te gjith shoqeri amo me ata qe kome me pelqen shumee
A e dallon shoqerin a po me gjith sillet njejt…?---Po e dalloje se gjithkush nuk mundet te beje pjes ne shoqerin time ata qe mundoj te uli mua per te ngritur veten nuk quaj shoqeri shoqeria ime perbehet nga njerz te sinqert
Cfar te ka mesu jeta…?---jeta me ka mesuar shume gjera mira si te sillem me njerz si ti respektoj te tjeret si duhet luftuar ndaj padrejtesive dhe si te ike sa me larg ndaj njerzve dy fetyresh e shume gjera tjera
Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek vetja?---Me pelqen tek vetja qe gjdo here flas ralitetin sa do hidhur te jete ndersa qka nuk me pelqen ashte se jome shume tolerante nganjeher nuk ja vlen te jeshe
A ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?---edhe kome vujtur se dashur pa vujtje nuk kaa
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?---oqean
Personi qe i beson ketu me se shumti kush eshte?--- ka disa qe besoj amo kisha permend BruNNeten
Diku lexova se ketu krejt eshte me te njofshem pse mendon keshtu…Dhe a thue vertet eshte keshtu?-- pasi e kome then edhe qendroj fjales time i kom jap arsyet atje pse mendoj keshtu
Kam has se ne tema argetim nuk shenon shum kjo dmth se me shum te pelqejn pyetjet ma serioze a po thjesht rrall ndonjeher poston…?---ka disa tema qe nuk ja vlen te postosh une postoj aty ku ka tema me vlere e jo per rritje nr e postimev
Mendon se xhelozia e shkatron dashurin…?--ka raste kur shkatrron gjelozia teper edhe pse nje gje te till e kom edhe une
Mendon se ka njerz te sinqert ketu?---Po ka te sinqerte dhe qe une kome shume respekt per ta
Momenti ma i mir i jetes tende cili eshte…?--- ka shume amo do veqoja Momenti ma mir jetes time ka qen ate dite kur kome marr bursen per te studiuar jashte vendit
Nese dikush te ban keq ja kthen ashtu a e len…?Cfar ben…?-- nvaret se qka amo ne shumicen rastev ja le kohes me deshum te verteten amo ne qoft se sho qe ja tepron teper nuk muj me duru padrejtesin me gjith forcen time qoj der ne fund
Cfar mendon per intervisten qe ta bera dhe c'mendimi ke per mua…?Te pershndes shum …Mpuqq
Flm shume per intervisten pata knaqesin tu pergjigjem pytjev tua se qka mendoj per ty eshte.......se di me dukesh pak mbullur shoqerohesh vetem me disa persona qe njeh me heret te tjerve nuk ju afron shoqeri se di nuk njohe shume amo nuk ke qef te tjeret te dine per ty kaq kisha te falenderoj shume shpresoj te njohe me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 24
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 11:07 pm

Intervist per Agape;

1. Pse e ki nikname agape ,e sje e dashtne hiq :P?
2.Kallxo drejt sa 1-sha i ki haha ?
3.Per momentin Kon e ki tut nejt te kryt ?
4.Kur bahesh nervoz,kush ta prish ?
5. A t'hin nerva Tesa shpesh?
6. Puthja e fundit [jo nfaqe po tjeter kun ;)] ?
7. Per shoqe mat mir e ma lazdrajk a e kishe zgjedh LoLen a Bonit-en ?
8. "TE DUA SHUM" A me don ?
9. Qysh e ki nikname 'msn per momentin
10. A je budallic a tka hup bicikleta haha ?Mos i merr do pytje me seriozitet ti :P auahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 11:23 pm

crazY. shkruajti:
Intervist per Agape;

1. Pse e ki nikname agape ,e sje e dashtne hiq :P? jo se kom vendos un per ket arsye ket emer ...edhe info gabim paske se un shum e dashte jom ..nesye mendoj qe jom:P (me shtine me mendu a jom a sjom hahaha) 2.Kallxo drejt sa 1-sha i ki haha ? Per qudi ket vit kom pshtu pa marr 1sh se sakonisht e marr ne bilogji
3.Per momentin Kon e ki tut nejt te kryt ? Te kryt e kom kimin :P4.Kur bahesh nervoz,kush ta prish ? Sbohna nervoz un ..veq nt'rralen bona. kur te vjen koha me msu ne bilogji edhe kur te hup arseanli5. A t'hin nerva Tesa shpesh? hmmmm jo shpesh po 3 her n'javt :P
6. Puthja e fundit [jo nfaqe po tjeter kun ;)] ? qy se maj ne man ne faqe e atje tjeter kurr ska ndosh hala te un moj piseee
7. Per shoqe mat mir e ma lazdrajk a e kishe zgjedh LoLen a Bonit-en ? per shoqe ma te mir i kisha zgjedh dyjat beso edhe lazdrejke nuk jon :P
8. "TE DUA SHUM" A me don ? po te du ma shum qe mendon ti
9. Qysh e ki nikname 'msn per momentin ? cHeenndreesa ndersa undernik e kam xixilloonnj! pee haann faar boksii !
10. A je budallic a tka hup bicikleta haha ? as nuk me ka hup bicciklla e epr budallic nuk e dii a jom a sjom qka po thu ti?? :P:P
Mos i merr do pytje me seriozitet ti :P auahuahua
jo e ke gjet personit e duhur per kto pytje ?::P


Edituar për herë të fundit nga agape në Tue Dec 08, 2009 11:27 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Dec 08, 2009 11:25 pm

intervist Diores

1.Cila Stine te pelqen me shum?

2.Cila Pije te pelqen me shum?

3.Cila Veshje te pelqen me shum?

4.Cila është Dita më e lumtur e jetës tënde?

5.Cili është Ushqimi yt i preferuar?

6.Cilat janë Pushimet që do të pëlqenin më shumë?

7.Cfar Kengesh te pelqejne me shum?

8.Mes gjithë Dhuratave që të kanë bërë në gjithë këto kohë, cila është më e 9preferuara për ty?

10.Skuadra jote e zemrës cila është?

11.Cfar shenje horoskopi jeni?

12.Cila embelsire ju pelqen me shum?

13.Cili është zakoni yt më i mirë?

14.Cili është zakoni yt më i keqi?

15.Cilat janë Tre gjërat që ëndërron të bësh deri në fund të jetës?

16.Mban unazë ne gisht?

17.Cfar pune do ju pelqente te beni?

18.Nëse do të mund të ftoje për darkë ndonjë forumist/e, kë do të zgjidhje?

19.Cila është motoja jote?

20.Në ç’rast mund të gënjesh?

21.Nëse do të mundeshe të ndryshoje diçka te vetja, çfarë do ishte ajo?

22.Cili eshte numri i preferuar? Pse?

23.Sa kohe i kushton pasqyres ne mengjes?

24.Jeni xheloz? Pse?

25.Ne dashuri duhet te drejtoje koka apo zemra ?

26.A ju pelqyen Pytjet?

27.Qka mendoni per mua SWEET MELAQEN?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Dec 10, 2009 3:49 am

sweet_melaqja shkruajti:
intervist Diores

1.Cila Stine te pelqen me shum?
Vera

2.Cila Pije te pelqen me shum?
Coca-Cola

3.Cila Veshje te pelqen me shum?
N'varet se ku shkoj,elegant ma shum.

4.Cila është Dita më e lumtur e jetës tënde?
Se mbaj mend por diku ne korrike.

5.Cili është Ushqimi yt i preferuar?
Peshqit.

6.Cilat janë Pushimet që do të pëlqenin më shumë?
N'dubai

7.Cfar Kengesh te pelqejne me shum?
Zbavitse

8.Mes gjithë Dhuratave që të kanë bërë në gjithë këto kohë, cila është më e 9preferuara për ty?
S'di se te gjitha jan te veqanta, s'kisha vequar asnje

10.Skuadra jote e zemrës cila është?

11.Cfar shenje horoskopi jeni?
Shigjetari

12.Cila embelsire ju pelqen me shum?
Tiramisu

13.Cili është zakoni yt më i mirë?

14.Cili është zakoni yt më i keqi?

15.Cilat janë Tre gjërat që ëndërron të bësh deri në fund të jetës?
Te jem e sukseshme ne familje, ne pun, Dhe e lumtur.

16.Mban unazë ne gisht?
Po mbaj.

17.Cfar pune do ju pelqente te beni?
Te ju ndihmoj njerzive qe ju duhet ndihma

18.Nëse do të mund të ftoje për darkë ndonjë forumist/e, kë do të zgjidhje?
Te gjithe i kisha zgjedhur...E nese duhet nje ateher tham shoqen time me te miren...Kesulkuqen

19.Cila është motoja jote?
Jeto sot se neser ndoshta behet von

20.Në ç’rast mund të gënjesh?
Ne raste per mos ta lenduar dike.

21.Nëse do të mundeshe të ndryshoje diçka te vetja, çfarë do ishte ajo?
Te jem me guximtare dhe qe te mos me lendoje gjithcka.

22.Cili eshte numri i preferuar? Pse?
16, sepse ne kete dat jam e lindur.

23.Sa kohe i kushton pasqyres ne mengjes?
Deri sa regullohem, ndonje dit ma shum koh ndonje dit ma pak

24.Jeni xheloz? Pse?
Ne dashuri ndoshta, sepse ska dashuri pa xhelozi. A per ndryshe jo sjam.

25.Ne dashuri duhet te drejtoje koka apo zemra ?
Zemra

26.A ju pelqyen Pytjet?
Po veq se disa si kam kuptuar prandaj edhe skam mujt te pergjigjem kerkoj falje.

27.Qka mendoni per mua SWEET MELAQEN?

Mendoj se je inteligjente, e sjellshme, e zgjedh shoqerin me kend te shoqerohesh. Si beson cdokujna, ate qe mendon e thue direkt, Mduket se nuk fol shum per veten tende,Dhe poashtu rrin ma larg si ne distanc kisha than. Ndoshta jam gabim....Flm per intervisten shpresoj se te pelqejn pergjigjet.


Edituar për herë të fundit nga DioRa në Fri Dec 11, 2009 8:27 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Dec 10, 2009 9:12 am

DioRa shkruajti:
Intervist per DREQJAA

Dreqe pse ket nick?
Si ndihesh ne kete forum?
Si e kishe pershkru veten me nje fjal?
Kush te ka lan per shtypje te mir ne forum prej kur je hy?
Kend e don ma se shumti ne jete?
Cfar te ka mesu jeta?
A je xheloze?
kend e ke shoqe te mir ne forum dhe me kend qan hallet e tua?
Nje dit me shi cfar te kujton?
Kur ka qen hera e fundit qe ke qajt?
Cfar stilli i veshjes te pelqen?
A je e sinqert ne forum?
A te ka ndodhur ndonjeher te keqperdorit qe ju ke besu njerzive?
Sa vlen shoqeria per ty?
Dhe a e pranon nje mpuqqq nga uneee...?
Cka mke mueee ? hahaha


Te pershendes shum dhe ishalla te pelqen intervista
puuc1


pse ket nick syne sepse gjerat e kunderta qe i kam me pelqej me shum hehehehe
super po ndihem me pas dit qe ka ksi forumi kaq r#te mrekullueshem moti isha ardh hehehe
ti diora,alba,dj lumi se me juve kam bisedu me shum,kesulkuqja si edhe shum antar te tjer qe per momentin spo me kujtohen nickat e tyre se ende spo i njof mir..
familjen time si dhe alltonin e vocerr..
me qen besnike por mos me i besu askujt..
me thon jo ju genjej keshtu qe po them kur duhet me qen jam edhe shum bile..
me ty dhe me alba..
me kujton se duhet me hy mbrenda se lagem nga shiu hahahaha
para nje ore...
gati te gjitha..
normal..jo veq ne forum por edhe ne jeten e perditshme..siqeriteti eshte 1 tek un..
shummmmm me kan keqperdor po shyqyr zoti po jav kthen..
aq sa edhe familja ime..
dy qe don se jo veq nje..
ty te kam alltone,krajlic,motrushe dhe te kisssss fort synushe..

gjithashtu pershendetje per ty loqk edhe per te gjith antaret kisssssssssssss...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Dec 10, 2009 8:06 pm

Intervist per KESULKUQE

Kush eshte kesulkuqe? Kesulkuqja, me dallim se un e ha Ujkun :P

Si ndjehesh ne kto momente? Per momentin interesant shum mire haha

Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek njerzit? Mpelqen humori dhe sinqeriteti, sme pelqen dyftyrsia dhe genjeshtrat tek ta..

Cfar mendimi kep er antaret ketu ne forum? Mendim shum te mire

A je e sinqert ne forum? Po aq sa esht tema per sinqeritet haha

A ke derdhur lot ndonjeher per dashurin e humbur? Po

Shoqja yte ma e mira ne forum dhe qe i qan hallet cila eshte? Patjeter DioRa

A te mungon dicka ne kete moment? Po Cigare skam :P

T'kishe mujt a kishe ndryshu dicka nga e kalumja? Po natyrisht

A pendohesh per gjerat qe ke ber ne jete? Per disa po :(

Cka eshte per ty shoqeria? Plotsimi i jetes komplete

A mendon se nese humbim dicka ne jete ate duhet ta kerkojm a po jo cka humbet s'kthehet ma? Hmm varet se a ja vlen ta kerkojm..

Nese te genjen dikush a i beson pastaj prap a jo ma? Varet cfar genjeshtre.. ka genjeshtra qe falen.. po shumicen e rasteve jo

A din te falish dhe a i fal cdokujt qe te thot me fal? Po fali shum.. por nese me thehet shpirti sbesoj qe fali.. :S

A don te me takojsh mua…? Po me gjith qef haha

Dhe cfar mendon per mu ashtu si me njeh ti…? Femer perfekte.. shoqe e shpyrtit, moter e imja e vogel ;)

Te pershendes dhe ishalla te pelqen intervista...Mpuqqq
puuc1
Shpresoj te pelqyen pergjigjet mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Dec 11, 2009 7:57 pm

tung pershendtje per ty kesulkuqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Dec 11, 2009 9:18 pm

dj-lumii shkruajti:
tung pershendtje per ty kesulkuqeLumi Tema esht "Intervist Antarve" sesht tema pershendetje...Me rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 12:37 pm

Intervist me Edonin..Kush esht Edoni..?

Sa vjeqar esht Edoni..?

Jeta per ty esht..?

Me cka krenohesh..?


Cfar veture posedon..?

Vendi ku kishe dashur te jesh tani..?

E dua...?

E urrej..?

Si te duket Forumi..?

Si shoqria ne Forum..?

A je i sinqert..?

Ke qen ndonjeher i dashurar marrezisht..?

Cfar esht per ty Familja..?

Sa antar te familjes jeni..?

Dicka per fund..?PS: pergjigju mire se brit ti thej hyhyhyh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 12:39 pm

Intervist me Celushin..Celushi esht..?

Sa gjuh i flet..?

Shoqria per ty esht..?

Ditlindja yte..?

Thenja qe te ka len pershtypje shum..?

A je xheloz ne lidhje dashurie..?

Sa je Burr(ne kuptimin e fjales Trim)..? :P

A je i dashuruar..?

Me cka krenohesh..?

Deshtimi i jetes tende esht..?

A mund te thuash JO leht...?

A je njeri human..?

Pija yte e preferuar..?

Dicka per fund..?PS: edhe ti pergjigju mir se te han noma zez haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 12:42 pm

Intervist me Egzonin..


Kush esht Egzoni..?

Profesioni yt..?

Sa gjuh i flet..?

Kenga yte e preferuar..?

Ushqimi yt i preferuar..?

Sa esht i gjat Egzoni..?

Femra per ty esht..?

Femra ideal esht per ty..?

Cfar vlerson tek njerzit..?

Motoja yte..?

Si e largon merzin..?

A e pi duhanin..?

A e pi alkoholin..?

Martesa per ty esht..?

Dicka per fund..?PS: edhe ti mu pergjigj qysh duhet se tvras haha :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 12:46 pm

Intevist me Luanin...


Kush esht Luani..?

Mosha..?

Si e perballon tragjedin..?

Ke humb dicka qe je pendu..=?

Sa te pelqen Humori..?

A qesh shum ne jete..?

Cfar esht per ty jeta..?

Obligim e ke..?

A je i dashuruar..?

Gjatsia yte..?

Pesha..?

Ku jeton sakt..?

Me origjin..?

Pendimi per ty esht..?

A ke qajt per femer..?

Sa te pelqen Forumi..?

Sa te pelqejn Antart..?

A je i sinqert ne kete intervist..?

Dicka per fund..?PS: Ti me bo mos mu pergjigj qysh duhet te ha dreqi hauahahahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 10:27 pm

Kesulkuqe shkruajti:
Intervist me Egzonin..


Kush esht Egzoni..?
-Egzoni osht Qeky qe Shumica e Njohin ..I qet..i sinqert Deri dikun edhe Nervoz..

Profesioni yt..?
-Inxhinier i Ndertimtaris..

Sa gjuh i flet..?
-Gjermonisht,Anglisht,suedisht Edhe Norvegjist

Kenga yte e preferuar..?
-Konga Qe per momentin Pom pelqen Shum..TDS - Fillimi i filmit..

Ushqimi yt i preferuar..?
-Udhqimi osht Ushqim..Nuk boj fort dallime per qeff veq Peshk ha..haha

Sa esht i gjat Egzoni..?
-1 e 86

Femra per ty esht..?
-Femra per mu osht 1 Edhe Gjithqka ( N'Qoft se e du Vertet:D )


Femra ideal esht per ty..?
-Serioze ... me karakter t'fort edhe e ashper me kon Gjithsesi:D

Cfar vlerson tek njerzit..?
-Sinqeritetin mbi te gjitha..

Motoja yte..?
-Mundem per gjtihqka dhe dua gjithqka:D

Si e largon merzin..?
-Ngoj muzik..Dal Shetis ..Flej..Etj ..

A e pi duhanin..?
-Po..ama jo si i zhugitshem..:)

A e pi alkoholin..?
-Jo

Martesa per ty esht..?
-Komt me tu lidh..Bahesh me prekolic..ta han shpirtin tan jeten..Edhe Gabim fatal..

Dicka per fund..?
-FundPS: edhe ti mu pergjigj qysh duhet se tvras haha :haha: :haha:

Hajt se po M'Vret me 29 Shkurt:D


Edituar për herë të fundit nga Egz0n në Sat Jan 30, 2010 10:35 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Jan 30, 2010 10:32 pm

Huhauahuahuuahhauhau Egzon flm per pergjigjet e tua..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Jan 31, 2010 3:57 am

Kesulkuqe shkruajti:
Intervist me Edonin..Kush esht Edoni..?

Sa vjeqar esht Edoni..?

Jeta per ty esht..?

Me cka krenohesh..?


Cfar veture posedon..?


Vendi ku kishe dashur te jesh tani..?

E dua...?

E urrej..?

Si te duket Forumi..?

Si shoqria ne Forum..?

A je i sinqert..?

Ke qen ndonjeher i dashurar marrezisht..?

Cfar esht per ty Familja..?

Sa antar te familjes jeni..?

Dicka per fund..?PS: pergjigju mire se brit ti thej hyhyhyh


Kush esht Edoni..?

Edoni osht a Kush jom more kush ko me kan Edoni Ni njeri i thjesht si te Gjith Tjert

Sa vjeqar esht Edoni..?

Edoni osht 20 e fiuu fiu Vjett qashtu po me thojn se se di se maj en men kur jum lind veq e di qe i vogel jum kan kur kum lind

Jeta per ty esht..?

jeta e kësaj bote nuk është tjetër vetëm se lojë, kalim kohe në argëtim,stoli,krenari mes jush dhe përpjekje në shtimin e pasurisë dhe të fëmijëve ,e që është si shembull i një shiu prej të cilit bima i habit bujqit ,e pastaj ajo thahet dhe e sheh atë të verdhë ,mandej bëhet e thyer e llomitur,e në botën tjetër është dënimi i rendë,por edhe falje mëkatesh dhe dhurim i kënaqësisë nga Allahu;pra jeta e kësaj bote nuk është tjetër vetëm se përjetim mashtrues.

Me cka krenohesh..?

Krenohem qe jom Musliman

Cfar veture posedon..?

BMW

Vendi ku kishe dashur te jesh tani..?

hmmmeee En Gjermani

E dua...?

Ata qe me don :P

E urrej..?

I urrej Genjeshtaret

Si te duket Forumi..?

Forumi me duke Mir veq Munet Edhe ma mir po masi ska ma mir apet mir osht haha


Si shoqria ne Forum..?

Shoqrija ne forum mir me duket edhe pse Hale Sjum Shoqru me te gjith veq mir ni her osht haha

A je i sinqert..?

poj mdoket qe po e spo di po munohem me kan sa ma i sinqert me te gjith Ishalla Jom ka e arriti qat Faz Te sinqeritetit haha


Ke qen ndonjeher i dashurar marrezisht..?

Jo more Qfarti Skum qen Ashtu aq shtir marrzisht se Ska sen pej Dashnis haha

Cfar esht per ty Familja..?

Familja eshte gjeja me e shtrenjte per mua dhe sigurisht e pazevendesueshme


Sa antar te familjes jeni..?

Jemi 4 baba nana vllau une edhe nja 2 motra po tash ato spoj njehi se te burri jon

edhe nime muk lshu reni tash mu martu :P ahuhuauha xD

Po kur te martona kena mu ba nja 20 se ekum ba njet me gjet thmi shum e me hi Kredit ne bank naj 1 miljon euro e mejav ble krejt thmive kaj kallash e tani me luftu me polic e me te bankes qe mos me guxu me ardh me mi lyp paret e kreditit uahdusahduashusa xD

Dicka per fund..?

Shpresoj te jesh e knaqme me Pergjigjjett
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Jan 31, 2010 4:32 am

Intervist nga Kesulkuqja per Luanin

Kush esht Luani..?
MADE IN LUANI, VIJE NGA KOSOVA JETOJ NE GER JAM REAL I QET I SUKSESHEM NE JET HUMORIN E KAM SENS HEHEHE

Mosha..?
MJAFT SA ME DITE MU GJET §" GAGAGAGA SHIKOJE NE TASTURE QYYYY

Si e perballon tragjedin..?
ENDE NUK JAM PERBALLUAR PERSONALISHT ME NDONJE TARGJEDI MIRPO BESOJ QE KAM KURRAJO TA PERBALLOJ

Ke humb dicka qe je pendu..=?
DASHURIN E PAR

Sa te pelqen Humori..?
JASHTAZAKONISHT

A qesh shum ne jete..?
JASHTAZKONISHT POR NUK RRI VETUM DUKE QESH SE PASTAJ E HUMBI SERIOZITETEIN

Cfar esht per ty jeta..?
SHKURT-MU BA NJERI

Obligim e ke..?
TE PUNOJ TE NDIHMOJ TE DASHUROJ KA EDHE TJERA

A je i dashuruar..?
PO POR JAM VYSHK PAKEZ DUKE DASHURUAR

Gjatsia yte..?
168 cm

Pesha..?
68

Ku jeton sakt..?
AFER BONIT

Me origjin..?
MADE IN KOSOVA =SHQIPETAR

Pendimi per ty esht..?
TE DISH QE KE GABUAR DHE TE KERKOSH FALJE VETEVETES

A ke qajt per femer..?
PO SDIE PSE AMA PER DASHURINE PARE JO ME ZA POR ME ZEMER NEDE QAJ NGANJEHER

Sa te pelqen Forumi..?
JASHTAZKONISHT JAM LARGUAR NGA DISA FORUME TJERA

Sa te pelqejn Antart..?
SHUM TE BUKUR POR ME DUHET TI STUDJOJ KISHA ME THEN ME SHUM MASHKUJT SE ENDE SPO DIE QFARE JAN DHE A KRIJOJN SHOQERI-PAKT KUNDRA FEMRAVE SE TE NDAR SMUNDEMI TE JU PERBALLOJM JUVE AGAGAGAGAGA

A je i sinqert ne kete intervist..?
PO JAM MUNDUE HEHEHEH

Dicka per fund..?
PER FUND A JE LODHE FLM DHE SA TE PELQEJ INTERVISTA KURSE KISHA PASUR DESHIRE TE NA HAJ DREQI SEBASHKU

PS: Ti me bo mos mu pergjigj qysh duhet te ha dreqi hauahahahua[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Feb 01, 2010 8:39 am

Kesulkuqe shkruajti:
Intervist me Celushin..Celushi esht..?Mosvet hiq Allien jam prej hana mkan perzan se as ato sum majshin e thash mo pe gjej vtin ktu :P:D

Sa gjuh i flet..?ehh gjuh shumm valla Shqip Kosovarqe Tetovarqe Femirise Arabisht Kinezisht kapak e perzi me Japoninsht Deutsche Francuski Englisht..edhe do spom kujtohen tash ...

Shoqria per ty esht..?Shoqeria per mu eshte Sikur deti me uj ....Po u shpraz uji gjith peshqit vdesin ...besoj e kuptuat qa eshte shoqeria per mua RESPCT Per shoqerin

Ditlindja yte..?Ditelindja ime eshte midis veres ne pllazh tu la a duhet data nime prit ...Ora 01:38 me 28.06.1988

Thenja qe te ka len pershtypje shum..?Punen e sodit mos e le per Neser

A je xheloz ne lidhje dashurie..?skum pas lidhje kurr me dashuri sdi qe do naj njona hajdeni ta provoj haha:DD:d

Sa je Burr(ne kuptimin e fjales Trim)..? Burr me dy RR sjam ku ka trima ndit sodit une a din sa jam burr psh mem than gruja laj ent i kisha thon jo edhe pik po mem than ski qare pa i la le qe ke mi la po edhe ke me knu une me BURRRERRRIN time ju kisha pergjigj : Enet i laj po me knu sknoj valla edhe pik. huahuahu

A je i dashuruar..?Nese mvesin femrat gjithmon single jam haha

Me cka krenohesh..?Krenohem me gjenjen time qe me ka dhuruar zoti ...gjithashut edhe me shoqerin haha

Deshtimi i jetes tende esht..?niher perniher ska deshtime haha


Ju Faleminderit beosj do jeni te kenaqur me keta pergjigje

A mund te thuash JO leht...?

A je njeri human..?

Pija yte e preferuar..?

Dicka per fund..?PS: edhe ti pergjigju mir se te han noma zez haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Feb 01, 2010 8:46 am

A mund te thuash JO leht...? Nvaret per qka osht kjo JO vetem njo po jav tregoj qe Femrave sen ju thom JO....

A je njeri human..? Ehh ketu sinqerisht po ju tham se jam njeri human ne te gjitha aspektet....

Pija yte e preferuar..?Rraki Kumbulle e vlum 4 her ....huahahuahuahuauha Sok Gusti huahuahuah(demek pemve )

Dicka per fund..? Ehhh per fund skem qa flasim fundi eshte i rend ne cdo gje ..por une per ne fund po ju them Durim Durim Durim dhe Vetem Durim dhe ky eshte fundi ...Flm per mirekuptim e me falni ma nalt se i kisha harru kto haha:PPS: edhe ti pergjigju mir se te han noma zez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Feb 26, 2010 12:39 am

per starka....


Sa vjeqe eshte...?

Me qka mirret ne jeten eperditshme...

eshte edashuar starka...


nese po qka te shtyri ta duash ate person ..?

qka eshte per ty dashnija...

A je tradhtu njaher ne jet prej shoqris ose frajerit...?

Aka qen viti qe lam mbas viti i sukseshem per ty..


suskesi yte deri me tani qka ka qen...veqoje nje.....?


A del shpesh me shoqri

vendi yte me prefuar ku del me shoqri....


per fund shpresoj se ste kam shku nerva diqkaa hajt pergjigjuu mos pritoo hahhaa mpuqqqq

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Feb 26, 2010 1:41 am

bRuNneta shkruajti:
per starka....


Sa vjeqe eshte...

tashe i kam bere 23 veq hala ktu ne forum nuk po livritin 22 um kan mete hala hahahahhahaha
Me qka mirret ne jeten eperditshme...
me sene te perditshem nuk kam ndonje pun te caktume

eshte edashuar starka...

jo nuk jam e dashurume.......

nese po qka te shtyri ta duash ate person ..?
nuk jam e dashurume pore me terhjekin njerzite e sinqert dhe te drejt

qka eshte per ty dashnija...
Dashuria është gjithëçka nese vertet egziston sinqeriteti dhe besimi ne te !

A je tradhtu njaher ne jet prej shoqris ose frajerit...?
jo nuk jam ndier e tradhtume jam zgejnjy nga disa njerze por jo e tradhtume

Aka qen viti qe lam mbas viti i sukseshem per ty..
hmm jo aspak

suskesi yte deri me tani qka ka qen...veqoje nje.....?
vitin 2007 kam mare nje shperblim nje diplom ne nje gare artistike ..... sukseset e tjera i pers ne te erdhmen ....

A del shpesh me shoqri
dale jo aqe shum po kure e sho te nevojshme me dal ,dale patjeter

vendi yte me prefuar ku del me shoqri....

ma shum ne vende ma te qeta ....

per fund shpresoj se ste kam shku nerva diqkaa hajt pergjigjuu mos pritoo hahhaa mpuqqqq
hahahahhahaha jo flm se shum pytjet e leta ishin kan valla hiq sjom lodhe ase nuk kom pritu flm mpuq puuc1 tungi tungi


Edituar për herë të fundit nga starka në Fri Feb 26, 2010 3:00 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum