www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Antar te dashur ketu secili prej nesh ka te drejt te ja bene ndonje antarit tjeter nje Intervist..Po ja bej nje Intervist loles..


1.) Kush esht lola..?

2.) Cfar profesioni ka lola..?

3.) Nga esht lola..?

4.) A i pelqen filmat dashurie..?

5.) Sa je e gjat..?

6.) Kur behet nervoz lola..?

7.) Ngjyra yte e preferua..?

8.) Ushqimi yt i preferuar..=

9.) Cfar hobi ke..?

10.) Dicka per fund nga lola..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Feb 26, 2010 2:46 am

INTERVIST BRUNETES

1 . A je zhgenjy ndonjehere nga jeta ?

2. Cilet jan tiparet qe te karakerizojn ?

3. Cila eshte gjeja me e shtrejt qe keni ?

4 . A ke arriture ate qe ke dashure ne jet ?

5. A do bente Bruneta gjithqka nese i kerkohet per dashuri ?

6. Ku doje te ishe ne kto momente ?

7. Dhurata me e bukure qe e run me shum dashuri cila eshte ?

8. Qfare muzike degjon Bruneta ?

9. Cilet jan antarete e preferuare per ty ne forum ?

10 . Qfare ngjyre pelqen Bruneta ?

pergjigju kure te keshe kohe ....... kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Feb 28, 2010 4:35 am

flm starka per pergjigje te mrekullueshme....


starka shkruajti:
INTERVIST BRUNETEs

1 . A je zhgenjy ndonjehere nga jeta ?

1,starka mbasi jemi krijes me frym ka ndodh edhe mue zgjenjyh....sepse jeta sprov eshte vetem duhet te dijm si ti kalojm ata zhgenjime...shiqyr prej Zotit ikam kalu edhe ata zgenjime...


2. Cilet jan tiparet qe te karakerizojn ?
2.Sinqeriteti dhe katakteri qe posedoj kta dyja do veqoja un per vetin time sepse jan primarje per nje person per te qen tamom njeri...

3. Cila eshte gjeja me e shtrejt qe keni ?
3.shendeti mir...Familja pate sdi akisha me vazhdu jeten ms te veqoj dhe te dashurin time te cilen ekam shum te veqant ne jet icili me jep vullnet per te ec perpara,,,

4 . A ke arriture ate qe ke dashure ne jet ?
4 Mendoi se do e arrij se pse un jam ende ere me i then vetit uh e arita ket edhe stop me mos meu angazhu me tej...por perseri deri me tani ja eknaqur me tej do shohim..

5. A do bente Bruneta gjithqka nese i kerkohet per dashuri ?
5.kisha ber gjithqka dhe AsGJ...gjithqka kisha ber ateher kur ja kish vlejt met vertet me sakrifiku per diken ..e asgj skur ekisha pa qe ajo dashuri fundoset dhe ska me prespektiv ateher sbesoj se kisha ber diqka...

6. Ku doje te ishe ne kto momente ?
6 Dote doja te jem te nje mike e imja se kam nevoj per te shum...

7. Dhurata me e bukure qe e run me shum dashuri cila eshte ?
7,dhurata hmmm kam shum secila ka vleren evet por do veqoja nje unaz ecila me eshte dhuru ne 2004 nshkup ...

8. Qfare muzike degjon Bruneta ?

8 krejt llojet emuzikes ndegjoj me shum me pelqen celin dion...Evanescence,,metallica

9. Cilet jan antarete e preferuare per ty ne forum ?
9.Me pelqejn te gjith sepse cdo njeri eka vleren dhe respektin e tij/saj
10 . Qfare ngjyre pelqen Bruneta ?
10 ngjyra zeze dhe bardh...


pergjigju kure te keshe kohe ....... kisss
shpresoj se do ngelesh e knaqur mpuqq straka...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga bRuNneta në Tue Nov 23, 2010 7:43 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Mar 01, 2010 10:51 pm

Intervist per mandarina..


Kush esht mandarina..?


Cfar e qmon mandarinen..?


Cila esht gjeja me shtrejt per ty..?


A i permbahesh kanunit..?


Sa je Besimtare..?


Kur ke qesh per heren e fundit shum..?


A ke komplekse ne vehten tende..?


Cfar dobsie ke..?


A ka ndodh ta urresh ndonjeher..?


A ke perjetu gjera te kqija nga njerzit, nese po si je ballafaqu me ate situat..?


Si e tejkalon nervozen..?


Fjala qe te ka lene shum pershtypje..?


Ngjyra e preferuar..?


A te pelqen udhtimi..?


A ke patent shoferin..?


dhe per fund...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Apr 14, 2010 11:54 pm

Ku osht mandarina ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Apr 15, 2010 12:28 am

qee moj ku jaammm qy qyy sa ka bertit hahahhahahahah

por se kam dite se um kan ba intervist , qe tash meniher pergjigjna hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Apr 15, 2010 1:04 am

KaTiLe shkruajti:
Intervist per mandarina..

po po une jam mandarina , flm per kohen qe ki marr meem thirr ne tel ..


Kush esht mandarina..?

une jam sugarica mamit,lazdrajka babit dhe ajo qe i tutet vllavit hahhah hajgare pak ..

qendroj me 2 kembe ne toke, nuk fluturoj me mendje hahah dmth mandarina eshte nje vajz shum e thjesht, ne jeten e saj, si per familjen ashtu edhe per shoqerin jam aty kur ju duhem....


Cfar e qmon mandarinen..?

po thojn butesia qe kam


Cila esht gjeja me shtrejt per ty..?

familja qe kam, loqka jeme , shendeti dhe shkollimi


A i permbahesh kanunit..?

paj qysh me than tash ... kanunit te 100 vjetesh qe u kan nihere direkt nuk i permbahem ama ju permbahem rregullave qe kemi ne shpi/familje, keshillave te prinderve qe me japim kto jan kanuni jem.....


Sa je Besimtare..?

jam shum besimtare ne zemer dmth ne mbrendesin time , ama nga jasht nuk e praktikoj


Kur ke qesh per heren e fundit shum..?

tan dita um skon tuj qesh , nga se vet fol shum (si radio)e me ba mem ba shoqni edhe dikush tjeter shum here ndodh qe qesh me lot nuk di mu nal hahaahaha

A ke komplekse ne vehten tende..?

nuk ka njeri qe nuk ka komplekse me vehten , ashtu kam edhe une do do ...


Cfar dobsie ke..?

nje nga dobesit qe kam eshte se qaj shpejt kur shoh filma ne TV ,ose kur ni naj sen keq per dikan , ose kur shoh dikan tuj qa ect ... lotet i kam gratis hahahhah


A ka ndodh ta urresh ndonjeher..?

po, hiq me larg se para nje viti...


A ke perjetu gjera te kqija nga njerzit, nese po si je ballafaqu me ate situat..?

taash te kqija direkt jo ama gjera te papelqyera po kam perjetu dhe u duft mu ba me e fort mos me ul kryt, me tregu ate qe jam dhe qka kam, kam pas vetbesim ne veten time dhe ja kam arrit qellimit me mposht ate pqerson ......


Si e tejkalon nervozen..?

nne vetmi dhe ne qetesi me shum ,


Fjala qe te ka lene shum pershtypje..?

sme kujtohet diqka me rendesi


Ngjyra e preferuar..?

e zeza


A te pelqen udhtimi..?

po shum , bilem edhe familjen e kam marak shum ne udhetime kshtu qe shpesh jemi rrugeve hahahhah


A ke patent shoferin..?

po, po prej kur kam ba 18 vjeq


dhe per fund...?
:;YHI:

per fund, hmmm marre bre me tregu qka kam ner fund ........hajt pot tregoj en vesh se mos nin kojshia pssst ( breket i kam me certana) hhahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue May 25, 2010 2:32 am

Intervist Mergimtarit
1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun May 30, 2010 8:33 am

Intervist ALZA
1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun May 30, 2010 8:48 am

sweet_melaqja shkruajti:
Intervist Mergimtarit
1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë? Kom menduar sa e embel eshte kjo sweet _melaqja
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ? 2 kur u zgjova thash ku kemi mbet ne bised
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ? 3 ne keto momente po memndoj se si duket kjo vajz
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...? 4 qe mos te shof dhomen e zbrazur une vetem ne dhom
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ? 5 per shume anetar me merr malli por edhe per ty kom pyetur
6.a hyni ne msn shpesh? 6 shum pak hy ne msn
7.Qfar mendoni për facebook ? 7 .me pelqen po jom i nxanun nuk kom koh per te gjitha
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ? 8 po mvaret nese me thua ha Domate them jo se nuk me pelqejn
9.Qfare keni veshur për momentin ? 9 Farmerka edhe nje maic te zez
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni? 10 sot eshte e shtune po postoj po shiqoj tv
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher? 12 ka shum raste vetem kartolin me dy fjali
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq? 13 te ndjehem keq me ban kur nuk mundem ti ndihmoj dikuj qe ka nevoj
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht? 14 aj eshte shefi im kur e shof thom te raft pika
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv? 15 heren e fundit kom shikuar Oksygjenin
16.Qfare ju mungon ne jete? 16 me mungon familja shoqeria po edhe floket me mungojn se me kan ra uuuuuu
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse? 17 te gjitha e lexoj me deshir po edhe postimet tua jon te bukura
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ? 18 viti me i mbar ka qen kur ka marr Kosova Pavaresin
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ? 19 jo nuk me pelqejn hiq nuk di pse
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?
20 per ty mendoj them si ta njoh kete vajz si te bisedoj me vajz kom vtem mendime pozitive per ty sweet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Jun 23, 2010 8:47 am

Intervist Yllkes
Pse keni vene kete nick ne forum?2 Si te therret shoqeria?


3 Cka te pelqen dhe cka te terheq tek ky forum? Kush? Pse?


4 Cfare do te qetesonte/kenaqte/ te bente te buzeqeshje ne kto momente?5 Cfare te ben te qeshesh pa pushim?6 Cila eshte shprehja jote e preferuar?


7 Njeriu me i afert ne shoqeri, femer apo mashkull?


8 Nga kush merr frymezim me shume?


9 Cka dmth per ty fjala ‘Dashuria’?10 Gjeja qe ke inat?


11 Kerkon ndonje gje qe smund ta gjesh ne jet?

12 Je bere ndonjehere xheloz? Ndaj kujt?13 Cila eshte fjala me e embel per ty? Po me e hidhura?14 Ne kto momente je i dashuruar/ne lidhje?15 Nese e she nje yll duke rene , cfare deshire do shprehje ?

16 qka mendoni per mua sweet_melaqja

Ju faliminderit per pergjige
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Jun 23, 2010 5:08 pm

Sweet melaqe dergojau nga nje PM se si duket nuk i kan verejt pyetjet :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Jun 23, 2010 9:43 pm

sweet_melaqja shkruajti:
Intervist Yllkes
Pse keni vene kete nick ne forum?2 Si te therret shoqeria?
Lolush

3 Cka te pelqen dhe cka te terheq tek ky forum? Kush? Pse?
krejt me pelqen

4 Cfare do te qetesonte/kenaqte/ te bente te buzeqeshje ne kto momente?
1 person se me pelqen ama emrin smuj me thon

5 Cfare te ben te qeshesh pa pushim?

kur dalim me shetit

6 Cila eshte shprehja jote e preferuar?

o mec
7 Njeriu me i afert ne shoqeri, femer apo mashkull?

femer
8 Nga kush merr frymezim me shume?

familja
9 Cka dmth per ty fjala ‘Dashuria’?


ee kto hala se di
10 Gjeja qe ke inat?

tradhtin
11 Kerkon ndonje gje qe smund ta gjesh ne jet?
jo valla

12 Je bere ndonjehere xheloz? Ndaj kujt?

1 her me 1 qik ne ch po

13 Cila eshte fjala me e embel per ty? Po me e hidhura?

me e embla te dua shum.....gjeloze ahahhaa

14 Ne kto momente je i dashuruar/ne lidhje?
joo veq simpati po


15 Nese e she nje yll duke rene , cfare deshire do shprehje ?
hmmmmm deshira sekrete se nuk plocohet mas nej ahahaha

16 qka mendoni per mua sweet_melaqja
je shum qik e mir te uroj suksese

Ju faliminderit per pergjige
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Aug 24, 2010 10:17 pm

Intervist per sweet melaqen


1.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.si duket njeriu ideal per ty...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Vendi te cilin enderroni te vizitoni,cili esht ?
8.A do kishit luftuar per dashuri ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.jeni elegante apo sportiste?
11.Dhurata me te keqe qe ju kan ber?
12.Cila është dhurata me e mire per ty?
13.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?

kaq per sot hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Aug 25, 2010 10:30 am

Alba shkruajti:
Intervist per sweet melaqen1.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
Me ben te ndihem keq kur mundohen te tjeret me gjdo kusht te me ulin mua per ta ngritur veten duke perdorur personalitetin tim kur njerzit nuk me besojn per ate qe them kur me gjykojn pa te drejt keto me bejn te ndihem keq

2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
Mendova per nje person thash do pajtohem me te pasi ka ca dite qe nuk flas

3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
Po mendoj per nje sms qe me erdh para pak qast se kom iden nga kush eshte
4.si duket njeriu ideal per ty...?

te jet vetvetj gjdo her mos te jet copy past i dikujt tjeter te di te me kuptoj te jet sjellshem dhe ndergjegjshem per veprimet qe ben

5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
per te gjith nga pak

6.a hyni ne msn shpesh?
po pasi shummisa familjes tim jetojn jasht vendit edhe hy te kumunikoj me ta

7.Vendi te cilin enderroni te vizitoni,cili esht ?
Dubai

8.A do kishit luftuar per dashuri ?
Po edhe ne qoft se do humbja bile ta di se sepaku jam munduar

9.Qfare keni veshur për momentin ?
per momentin jom me pigjame

10.jeni elegante apo sportiste?
varet nga rasti amo ma shumm sportive

11.Dhurata me te keqe qe ju kan ber?
nuk kam ndonje dhurat te keq secila ka nje domedhenje amo diqka keq nuk kam marr akoma

12.Cila është dhurata me e mire per ty?
nje dhurat qe ma dhuron dikush me zemer sa do vleren vogel ta kisht ajo do isht dhurata me bukur per mua

13.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
qe sa po te zgjohem ta shoh mbesn tim afer mej edhe ashtu ndodhi pasi nuk kisha pa qe disa dite
kaq per sot hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Aug 25, 2010 10:38 am

Intervist Albes

Emri juaj i vertet cili eshte…?
Sa i pelqen shoqeria ne forum…?
A e dallon shoqerin a po me gjith sillet njejt…?
Cfar te ka mesu jeta…?
Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek vetja?
A ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?
Personi qe i beson ketu me se shumti kush eshte?
Qka ju ben nervoz me se shummti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Aug 27, 2010 9:59 pm

sweet_melaqja shkruajti:
Intervist Albes

Emri juaj i vertet cili eshte…?
Sa i pelqen shoqeria ne forum…?
A e dallon shoqerin a po me gjith sillet njejt…?
Cfar te ka mesu jeta…?
Cfar te pelqen dhe ste pelqen tek vetja?
A ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Si e kishe pershkru dashurin me nje fjal?
Personi qe i beson ketu me se shumti kush eshte?
Qka ju ben nervoz me se shummti?

1.Alba :P
2.shummmmm dhe mundohem deri maximum me i respektu
3.njejt me te gjith por kuptohet me ata qe njihem eshte muhabeti ma i madh edhe shakat
4.jeta me ka mesuar shum te kqija dhe te mira
5.vetem nervoza e tepert sme pelqen se mendoj qe tjerat gjigj ok jan haha
6.POO cry :P
7.Dhimbje
8.Me qense esht fjala nga ketu ka disa por do ceuku Katilja dhe Edoni jan qe ju besoj me se shumti :P
9.padrejtesia,kur em nguc dikush veq mem ba nervoz,kur sesht nregull ashtu si dua,kur... kurr.... ka shum gjera qe me bejn nervoz :S

flm kolege, me fal se me vones jam pergjigj KLM ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:11 pm

Intervist per bRuNeTen =P

A je mir ? Qysh po kalon ?

Pse e ke zgjedh kete nick ?

Qka mendon cili djal i forumit asht i mir?

Qysh i ki punt me Dashni ?

Sa shpesh del me shoqni ?

Sa shpesh shkon n'xhami ?

Kur eki mendjen me ardh N'peje me pi ka ni makiato =P ?

Ku ki qeff me shku niher n'jet ?

Kon ki qeff me pa dikon qe se ke pa kurr (ose moti ) para se te vdesesh ?

A je Fetare e madhe ?

Qka mendon per katolikt ..a jan ne udhen e zoti a jo ?

Pse je mene madhe ? =P

E per fund Qa kishe pas qeff me ju than Popullit t'kosoves perfshir edhe mk ?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:16 pm

Intervist per lolen ..

Per fillim A je mir ?

A po ta don n'ket t'nxeht ?

A po ta prish najkush ?

Kur e ki nermend me vesh vellen e bardh =P ?

Qka nuk t'pelqen n'ushqim ?

A ki naj shoqe qe m'pershtatet mu ? =P

A xiglohesh ?

Nese po ..Ku mas shumti ?

A sheh najsend kur flen ?

Edhe hera e fundit qe ti kom ba nervat =P ?

A ken boll a teper pytjet ?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:20 pm

Intervist per Alben =)


A je mir ?

si po e qon n'at Fr ?

Qe sa vjet je atje ?

A je n'shkoll a n'pun ?

Kallxona a pot lyp najkush ?

SA vjeqare je kan kur e ke lon cucllen =P ?

A je njeri qe keqkupton shum n'hajgare ?

A t'bohen nervat shpejt ?

Qfar marke t'teshave vesh ?

A t'pelqen me u shminkat shum ?

Sa e pate numrin e koms ?

A je kan najher n'peje ?

Cili qytet i kosoves t'pelqen ?

I Shqiperis ?

I Maqedonis ?

A pot ngucin djemt e forumit ?

E per fund qka kishe pas qeff me ju than Meshkujve T'forumit ? =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:26 pm

Intervist lamyyt =P

Allahile qka je ka lyp tan kohen ne Prishtin??

At ka marr malli per Katun?

Per Femna spo te ves se s`ta lajn Qaren

A ma ke gjet edhe mu Nja??

Qka te pelqen ne Prishtin?

A jan me ndryshej se ne Qytetet tjera te Kosoves Njerzt?

Hera mram qe ki hanger Pasul?

A ki ndoj rast diqka shum interesant?

Per qka ki qesh shum heren e fundit?

At ka marr malli me hyp ne kerr e Kali ?

Masi ra fjala Kali ..Pse m'thu shpesh Kali edhe "A pot rritet mendja qe pot thom" ? =P

A ki qef me dal jasht Shtetit?

Qka asht per momentin Ne Mod apo diqka freestyle ne Kosov dhe Prishtin??

A shkon shpesh ne Germi?

A e kan ndreq Rrugen per ne Qender??

A te pelqyn Pytjet?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:31 pm

Intervist oses

Kur ke qit allti heren e fundit ?

Sa fishek i ki ne banes per momentin ?

Kur tkan nal Policia heren e fundit ?

Kur je kan te mjeku heren e fundit ..Edhe pse ?

Kur e ke than heren e fundit Fjalen TE DUA ?

Cilit antar/e en Forumin Ylliehana ja ke trus block ?

A thush ndoniher Urat ?

Prej Krejt femrav en forum cilen ekishe vequ si ma t'miren ?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:38 pm

Intervist per Hope


Sa or je ne internet ?

A je xheloze hiq?

Qka mendon per mu?

Me cilen qik e forumit isha pershtat sipas teje mas shumti?

Po ti me cilin djal te forumit ishe pershtat mas shumti ?

A bahesh naj here nervoze edhe si e shpreh ?

Qka pelqen edhe urren te nje djal?

A je kan e sinqert ?

A don ma pytje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:42 pm

Intervist per Luanin,Shabanin edhe Mergimtarin


Qka ju len pershtypje N'forumin Ylliehana mas shumti?


Cilt antare/e do ti veqonit?


Me cilin anetar ju shkon muhabeti mas shumti?


A je kan i dashuruar apo je i dashuruar?


Cila esht deshira juaj ma e madhe ?


Qka pelqeni te nje femer dhe qka ju pengon?


Dhe a jeni te interesuar te ktheheni ne ks me jetu ?


Qka mendoni per pytjet qe ju bona ?


Dhe per fund qka doni te shtoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:46 pm

Intervist per Celushin Masi i ka qeff Granimin E Forumit shum =P


Qka mendon per Katilen ?

Qka mendon per Lolen ?

Qka mendon per bRuNeTen ?

Qka mendon per Sweet_melaqen ?

Qka mendon per Hope ?

Qka mendon per Agape ?

Qka mendon per mandarinen ?

Qka mendon per Linen ?

Qka mendon per Alben ?

Cilen prej ketyne qe i permenda ma nalt E kishe mor per nuse =P ?

Cilin antar me taku live e kishe rreh ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 9:53 pm

Intervist per mandarinen =P

A je e gateshme mu pergjigj ne krejt pyetjet edhe me thon te verteten dhe vetem te verteten dhe agjes pos te vertetes =P

Qfar nota ke pas en shkoll t'mesme ?

A ke marr ndoniher naj vrejtje nshkoll ?

A je avnaturiste ?

Qka bon kur ta shoshish nje mashkull t'bukur tu ec rruges =P ?

A ki ndoni Simpati en forum ?

Ma shum e kqyr Bukurin te ni mashkull apo Intelegjencen ?

Nese i ki veq dy opsione cilin e kishe zgjedh ?

1.Ni mashkull hakubet tkeq t'mrapsht amo i moralshem edhe intelegjent .. ?
2.Ni mashkull teper t'bukur Qe kur ta shohish mu lig krejt me trup fenomenal amo me mend kerka..? ..Zgjedh e merr xhelozk se e di qe ski mja qellu hiq Hhshsa

Cili osht vendi i parapelqym i joti en Ch?

I Dashuri yt si cili aktor ki qeff me kan ?

A ke prit em kan pytjet e lehta at vshtira ?

Per ty diqka ma Extra se je Edhe vet krejt Extra hahaha Per fund T'bofshin mir =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum