www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Intervist me Antaret..   Fri Nov 20, 2009 5:12 pm

First topic message reminder :

Antar te dashur ketu secili prej nesh ka te drejt te ja bene ndonje antarit tjeter nje Intervist..Po ja bej nje Intervist loles..


1.) Kush esht lola..?

2.) Cfar profesioni ka lola..?

3.) Nga esht lola..?

4.) A i pelqen filmat dashurie..?

5.) Sa je e gjat..?

6.) Kur behet nervoz lola..?

7.) Ngjyra yte e preferua..?

8.) Ushqimi yt i preferuar..=

9.) Cfar hobi ke..?

10.) Dicka per fund nga lola..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 11:01 pm

Egz0n shkruajti:
Intervist per lolen ..

Cito :
Per fillim A je mir ?
Mir e jo bash mir:S
Cito :
A po ta don n'ket t'nxeht ?

hala ma nxeht ma mir ish kon

Cito :
A po ta prish najkush ?

Jo me ma prish jo,veq mka deshperu dikush

Cito :
Kur e ki nermend me vesh vellen e bardh =P ?

kur tma bijn ata t burrit hauhau
Cito :
Qka nuk t'pelqen n'ushqim ?

Pite me kunguj :S:S:S

Cito :
A ki naj shoqe qe m'pershtatet mu ? =P

Nuk besoj haha

Cito :
A xiglohesh ?
Pak

Cito :
Nese po ..Ku mas shumti ?
Komve ahuahu

Cito :
A sheh najsend kur flen ?
andrra nganjeher

Cito :
Edhe hera e fundit qe ti kom ba nervat =P ?
Nje dit kur me thojshe ti kom lexu PM :@@
Cito :
A ken boll a teper pytjet ?

tamon :P


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 11:03 pm

Flm,per intervistimin

Forumi ne pergjethesi eshte i ndertuar mire,qofte nga rubrikat,temat,shoqeria e mire,me nje fjale eshte terheqes.


Te gjithe per mua forumistet jane miq te mire,veqoj Lola nga se jemi miqesuar me heret ne forume tjera dhe me ftesen e saj jam ne kete forum.

Me gjithe antaret kemi nje dialog miqesor,shquaj zbuluesen,Celushi,lola,alba,alketa,mergimtari,swet-melaqja,bruNneTa,agape,HOPE.....harrova Gjina etj....
i dashuruar!hauhauhau,diqka kam nise te ndjeje

deshira ime me e madhe,hauhau,te kem nje jete komplete

Te nje femer pelqej mencurine,ngrohtesine ne shoqerim,besnikerine,me pas edhe bukurine eshte diqka me teper se e kompletuar etj,ka shume............

Keni ndertuar nje interviste te shkelqyar me pyetje domethenese
Do te shtoja vetem kete;Kete forum te e mbajme sa me mire,flm per kohen e ndare me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 02, 2010 11:12 pm

Shaban Edhe une Jom shum i nderum qe T'pelqyn pytjet ..Shum pak ken amo veq deshta mi dit kto sene ..Mvjen mir qe ka antar me vlera te medha si ti n'forum tonin =)

Lola Flm per Pergjigjet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Sep 03, 2010 6:36 pm

Egz0n shkruajti:
Intervist per bRuNeTen =P

A je mir ? Qysh po kalon ?

Mir shum flm...po kaloj shum mir pak elodhur por mir ...


Pse e ke zgjedh kete nick ?

se me ka pelqyh..edhe nuk jam bjondine por brune..pak em pershtat...

Qka mendon cili djal i forumit asht i mir?

Secili ne vete ka ndodnj tmir per mua vlejn te gjith...ne ate mnyren evet,,,

Qysh i ki punt me Dashni ?

Super valla ska qyhs ma mir...

Sa shpesh del me shoqni ?

dal njeher ne javet ....

Sa shpesh shkon n'xhami ?

hmmm asnjher skam qysh ...:s

Kur eki mendjen me ardh N'peje me pi ka ni makiato =P ?

Ather kur te jet kysmet mea ardh en eter kosoven...

Ku ki qeff me shku niher n'jet ?

Ne Medine..

Kon ki qeff me pa dikon qe se ke pa kurr (ose moti ) para se te vdesesh ?A je Fetare e madhe ?

jo aq por mundohem mos te dal nga ajo qe jam...

Qka mendon per katolikt ..a jan ne udhen e zoti a jo ?

qka mke pyet....no comment se smendoj asgj...

Pse je mene madhe ? =P

kush te paska rrejt bre,,,

E per fund Qa kishe pas qeff me ju than Popullit t'kosoves perfshir edhe mk ?Ne qofte se jeta nuk ju ofron nje loje qe ja vlen ta lush, ateher krijoni vet nje till derisa te arrini qellimin e duhur...

Flm egzon...shpresoj se je iknaqur...


_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga bRuNneta në Tue Nov 23, 2010 7:46 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Sep 03, 2010 6:43 pm

Egz0n shkruajti:
Intervist oses

Kur ke qit allti heren e fundit ?
para 1 muaj e gjysem

Sa fishek i ki ne banes per momentin ?
jo nbanes nuk i mbaj

Kur tkan nal Policia heren e fundit ?
para 1 jave

Kur je kan te mjeku heren e fundit ..Edhe pse ?
smbaj mend kur jam kan me duket per dhemb


Kur e ke than heren e fundit Fjalen TE DUA ?
para dy dite
Cilit antar/e en Forumin Ylliehana ja ke trus block ?
asnjerit

A thush ndoniher Urat ?
po

Prej Krejt femrav en forum cilen ekishe vequ si ma t'miren ?
si per ma tmiren skisha me u pergjigj por me lolen me shkon muhabeti ma shum

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Sep 03, 2010 6:54 pm

Egz0n shkruajti:
Intervist per Luanin,Shabanin edhe Mergimtarin


Qka ju len pershtypje N'forumin Ylliehana mas shumti? Pyetja

Me se shumti pershtypje Ylliehana eshte se ka anetar te sjellshem ,intelegjent dhe shum i rrespektoj


Cilt antare/e do ti veqonit? Pyetja

per ti vequar eshte veshtri se me te gjith kalojm bukur por do ti veqoja disa
Lamyy,Bruneta ,Shabani,Sweet_melaqja ,Mandarina ,lola ,Alketa ,agape e shum e shum te tjer


Me cilin anetar ju shkon muhabeti mas shumti? Pyetja

me te gjith e theksova edhe ma lart ?

A je kan i dashuruar apo je i dashuruar?Pyetja

Po jom i dashuruar edhe i thelluar ne dashuri ahahahh

Cila esht deshira juaj ma e madhe ?Pyetja

Deshira ime me e madhe ka qen te kisha kaluar jeten aty ku kom lindur .

Qka pelqeni te nje femer dhe qka ju pengon?Pyetja

te nje femer me pelqen sjellja ,rrespekti ,veshja ,
nuk me pelqen genjeshtra ,menyrat provokuese ,edhe nuk me pelqen me me vozit me kerr nje femer


Dhe a jeni te interesuar te ktheheni ne ks me jetu ?Pyetja
Po qdo here ne mendje e kom kur do te jet ajo dit qe te kthehem njhere e pergjithemon


Qka mendoni per pytjet qe ju bona ?Pyetja
pyetje te menqura


Dhe per fund qka doni te shtoni?

per fund deshta te shtoj se me vjen keq nese nuk mundem te ju pergjigjem ne pyetje pasi qe jom i zene me pun
me vjen keq nese dikush nuk me kupton
kaq kisha flm per pyetje kalofshi bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Fri Sep 03, 2010 7:28 pm

Falemnderit te 3-t ..i knaqun i tranum jom per pergjigjjet =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 2:30 am

Per Edon shtipalken

1.ku jeton
2.qka tlen pershtypje nket Forum ma shum
3.a falesh
4.a je i martum,fejum apo beqar
5.si e parashikon veten ne te ardhmen
6.a punon apo studijon edhe qka?
7.me qfar qike menon qe munesh me kalu jeten
8.qfar karakteri ki
9.nmoment qfar disponimi ki haha
10.a i apte boll pytjet?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 9:24 am

Intervist per mandarinen =P

A je e gateshme mu pergjigj ne krejt pyetjet edhe me thon te verteten dhe vetem te verteten dhe agjes pos te vertetes =P

Po prokuroria juaj , jam e gatshme te them te vertetn dhe sen tjeter pos te vertetes haha

Qfar nota ke pas en shkoll t'mesme ?

Nota hmmm jam kann dhe jam nder shembulloret, mir po ka pas edhe raste kur nuk jam kann e knaqt me noten qe kam marr ne naj Test psh ...(jo se um kann pas inati dhenuk um kann jap noten e merituar hahhah )ama ato thjesht kann vlersu punen qe une kam dorezu.... kshtu qe heren tjeter normal se kam permisu gabimin me perkushtim me te madh ne mesim

A ke marr ndoniher naj vrejtje nshkoll ?

Verejte direkte te shper ncuk,ama ka ndodh qe um kann jap vrejtje t`lehta apo tkota hahhaha ,kur kam fol ne mesim apo kam qesh , apo ku ta di une jam nguc me djemt hahhaha : P shpat1

A je avnaturiste ?

Phaa far pytje , a avanturiste jam kat diôkna a ?? hahahhaha
xhuloz Jo, nuk jam


Qka bon kur ta shoshish nje mashkull t'bukur tu ec rruges =P ?

sen tybe , qka kam me ba , veq kqyrr punen teme, (e di se ai ka mmem kqyr mu i pari hihihih)

A ki ndoni Simpati en forum ?

ncuk,ahhh po gati harrova lolen more e kam simpati, e kam dasiuri ja ha synin e zi ,qe ma ka si qershi ( e bana krejt rima hahhah)lola kiss

Ma shum e kqyr Bukurin te ni mashkull apo Intelegjencen ?

bukuria nuk ka vler per mu ….jemi qkaa jemi krijesa t`allahut , po kur njeriu nga jasht nuk ka bukuri mjafton qe ka nga merenda , dhe ai mashkull qe asht i menqen i ka 2-t edhe intelegjencen edhe bukurin shpirtnore, kshtu qe e kqyri me shum Intelegjencen sepse me nji plumb i nxa dy lepurosha hahahhahahh

Nese i ki veq dy opsione cilin e kishe zgjedh ?

1.Ni mashkull hakubet tkeq t'mrapsht amo i moralshem edhe intelegjent .. ?
2.Ni mashkull teper t'bukur Qe kur ta shohish mu lig krejt me trup fenomenal amo me mend kerka..? ..Zgjedh e merr xhelozk se e di qe ski mja qellu hiq Hhshsa

kthehu back dhe lexoje edhe niher pergjigjen e meparshme , nese e lexon me kujdes ki me kuptu vet se ja kam qellu hahahhahah xhulozi niher ncncnn u myta tuj t`msu hahahhh

Cili osht vendi i parapelqym i joti en Ch?

Zürich dhe Luzerni um pelqen

I Dashuri yt si cili aktor ki qeff me kan ?

Du Mu kan vetvetja, jo me kopju aktor t`hollywoodit se nuk kemi film me gjiru po kemi jeten bashk me jetu…..hahahhahah

A ke prit em kan pytjet e lehta at vshtira ?

Ma spari sdi qka tu ka tek mem ba mu intervist ….ahhhh po tash pe kuptoj , e ki nga xhulozia e tepert hahahhaahahah

ku di bre jam pergjigj tash un a t`lehta a t`shtira, t`gata a t`shkurta une u pergjigja hahhahh

Per ty diqka ma Extra se je Edhe vet krejt Extra hahaha

nxcncnnccn qyre niher qysh ma ban krejfushen mal hahah, uu nime a kompliment ke kjjo a?? .1.

Per fund T'bofshin mir =P

Emmehmm lecker hahahahah
haha haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 6:52 pm

Ty me ta shkrujt ni leter komplimente sa sta nxen dera per sgjati nuk mjaftojn Hhaha hajt flm per pergjigjje e Smut je (si gjithmon) hhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 9:05 pm

Egz0n shkruajti:
Intervist per Alben =)


A je mir ?

-Po mire jam shum,flm

si po e qon n'at Fr ?

Mire vetem se ftoht pak po mire shum u knaqem :P

Qe sa vjet je atje ?

qe plot vite ;(

A je n'shkoll a n'pun ?

Punoj
Kallxona a pot lyp najkush ?

ahahaha hiq kerkush,bile nana u ka bo merak ahauahuahahahaha :P

SA vjeqare je kan kur e ke lon cucllen =P ?

1vjet e gjys,po se kum lan vet ma ka hek teza e ka ly me asi spec qe djeg edhe mo kur se kam mar ahahahahaha :P

A je njeri qe keqkupton shum n'hajgare ?

po kuptoj deri ne nje cak,nese tejkalohet bahem nervoz ahahahaha :P

A t'bohen nervat shpejt ?

Pooooo
Qfar marke t'teshave vesh ?

Spo permendi se tani thuni jaja kjoo....r.

A t'pelqen me u shminkat shum ?

me pelqen vetem per raste te veçanta pak me teper se ne te perditshmen joo shumm thjesht

Sa e pate numrin e koms ?

mvaret 38-39 haha

A je kan najher n'peje ?

Jooo kurr

Cili qytet i kosoves t'pelqen ?

Prishtina se vetem ate e njoh me shum

I Shqiperis ?

Tirana

I Maqedonis ?

Tetovaaaaaa, Shkupi

A pot ngucin djemt e forumit ?

po Edoni pom nguc haha

E per fund qka kishe pas qeff me ju than Meshkujve T'forumit ? =D

Kisha dasht me ju thon jeni shum te mire jeni shum te sjellshem vazhdoni keshtu haha:D:D

flm per pyetjet Egzon ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 9:42 pm

Flm shumm per pergjigjjet Alba =)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 9:53 pm

Intervist Shabanit
1.Qfare menduat mbreme.... para se binit te flini gjumë?
2.Qfare menduat kete mengjes sapo u zgjuat ?
3.Ndersa ne keto momente qka po mendoni ?
4.Gjeja Qe S'do Donit Te Shihni Sapo Hapni Syte Ne Mengjes...?
5.për cilin antar ju merr malli me se shumti ?
6.a hyni ne msn shpesh?
7.Qfar mendoni për facebook ?
8.A do thonit JO për diqka pa e provuar ?
9.Qfare keni veshur për momentin ?
10.Qfare Dite është Sot!E qfare Do Te Beni?
11.Dhurata me e kot qe ju kan ber ndonjeher?
12.Cila është dhurata e fundit?
13.C'fare ju ben qe te ndjeheni keq?
14.cili ashte ai person qe sa po ta shihni ju shkon dita mbrapsht?
15.Qfare shikuat për here te fundit ne tv?
16.Qfare ju mungon ne jete?
17.Shkrimet e cileve antare je pelqejne dhe pse?
18.Cili ka qene viti juaj me i mbarë ?
19.Ju Pelqejne tatuazhet?! Do kishit deshire te benit një dhe ku ?
20.qka mendoni për mua sweet _melaqen qka te pelqen tek une edhe qka te pengon ?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 10:35 pm

Mbrëmë para se tëbija në gjumë vërtetë mendova për një gocë,të cilen më pas e pash ëndërr,po mu dukt se zgjati pak.(Po përgjigjem realisht,pasi pyetja është e parashtruar kështu)

Sa u zgjova mendova të dal pak,të shiqoj një tradicion gjerman,është festa e mollave sot ketu,po nuk me pelqeu edhe aq.

Në këto momente hyra këtu në ylli dhe hëna forum,zgjodha ca poezi të një poetje të njohur Luljeta Lleshanaku,dhe i solla këtu.

Ajo qe nuk dua te shoh sa zgjohem eshte çrregullësia e dhomës,të cilën e dij se duhet të e rregulloi.

Ah per cilin antar me merr malli,kam mall te takoj disa nga gocat ketu,per meshkuj nuk permallem edhe aq.

Ne msn,thuaj nuk hy fare,me duket shkurter te bisedoj shkruaj,shkruaj imele me teper i kap gjerat gjatë.Pastaj ne msn,une nuk rri ne banese thuaj fare,ne disa vende nuk me pelqen te e perdor.

Facebook,dikur ishte faqja me e pelqyar ne net,me marshimin e popullates aty si duket eshte humbur kontrolli,pastaj disa anetar te stafit bejne presion mbi antaret,presioni nuk behet i dukshem,por behet ne forma te ndryshme psiqike,ajo qe me pelqen aty eshte,une ve foto qe u shkojne per shtati plakave,vej disa idhuj te mij dhe shatoj me plaka,haha kenaqem,nuk e dini ju ckadmth.biseda me plaka,ato kan fjalet e gjata.Tjeter ne fb,me pelqen shoqeria qe kam aty,po jo metoda e punes si behet nga administrimi,nuk me pelqen fare.

Nese ne shiqim duket e shemtuar nuk ka nxitje te provohet,ndryshe gjerat e pa provuara
nuk duhet te hudhen pa i shijuar.

per momentin jam i veshur keq,krejt ne te shkurtera,kam pushim dhe nuk po pregaditem ende te dal.

Sot eshte dite me diell,doja te dilja diku larg,interesant neti sikur me mban lidhur,ende asnje vendim.

Kam pasur edhe dhurata,qe dhuruesit ndoshta ju kan dukur te vleresuara,por mua mu kan dukur te kota,,nuk po i cek.

Kjo nga Lidhja e Shkrimtareve ne fund qekam marrur,me pelqen dhe e ruaj me kujdes.

Mburrjet dhe premtimet boshe,me bejne te ndihem jo mire

Nuk me ka ndodhur qe ndonje person te e takoj dhe te ndikoj keq ne diten time,se paku deri sot.

Informatat e dites i ndjek rregullisht ne tv,shpesh seriale dhe muzike

Kadisa gjera qe me mungojne ne jete,personi i zemres mungesa1

Ketu me pelqejne gjitha shkrimet,veqoj ato te juajat dhe loles,jane domethenese edhe per nga vlerat edhe nga numri i postimeve.

Vite te mbara i kam te gjitha,nuk kam ndonje qe me vije te e urrej


Tatuazhet nuk i urrej,po te jen pjese e trupit tim nuk e pelqej

Swet-melaqja,kete mendim e kam dhene diten e pare kur kam hy ne kete forum.Swet eshte mjaft mike,intelektuale, me ka rene te e njof ne pamje eshte nje bukuroshe që duhet shumë kohë të e përshkruaj me fjalë,mbi të gjitha ka menqurinë,raportet e matura në biseda me miq,......Tek ju më pëlqen gjithçka nuk fsheh gjerat,ajo që më pengon është
përse nuk jemi takuar dhe të bisedojmë bashkë.

Të flm shumë për përpilimin e kësaj interviste të moderuar,dhe kohës që ndave për ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 11:14 pm

Flm shumm Shaban kisha nderi dhe knaqesin te beja ket intervist per ju flm per pergjigjjet dhe kohen qe gjete me u pergjegj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sat Sep 04, 2010 11:23 pm

ishte kenaqesi,flm gjithashtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 09, 2010 1:58 am

[b]Intervist per Luanin,Shabanin edhe Mergimtarin

Qka ju len pershtypje N'forumin Ylliehana mas shumti?
° Shoqeria e ngroht temat interesante dhe domethense


Cilt antare/e do ti veqonit?
°te gjithe ngapak veqant ata qe jan aktiv
kurse diqka me shum lola, bruneta, mandarina
egzoni, shabani, osa

Me cilin anetar ju shkon muhabeti mas shumti?
°lolen shabanin bruneten mandarinen

A je kan i dashuruar apo je i dashuruar?
°te gjitha ngapak

Cila esht deshira juaj ma e madhe ?
°te krijoj nje familje te shendosh me 3 kalamaj

Qka pelqeni te nje femer dhe qka ju pengon?
°pelqej vendosmerin vetebesimin veshjen ne qoftse ja qellon qka kam deshire sjelljet bukurin...
nuk pelqej ne qoftse nuk din qka te beje si te filloj diten , kur do te ishte e nervozuar tendosur ka dilema e keshtu e keshtu

Dhe a jeni te interesuar te ktheheni ne ks me jetu ?
°Gjithesesi ketu po jetoj hahahahahaa

Qka mendoni per pytjet qe ju bona ?
°Pyetje te qellluara

Dhe per fund qka doni te shtoni?
°flm ju deshiroj shum shendet dhe kerkoj falaj qe tash pergjigjem sepse nuk kam shikura qe ketu me bene dikush mua intervist.
[/quote]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Wed Sep 29, 2010 2:44 am

intervist loles edhe mandarinen

1.qe sa koh keni ra ne dashuri ju dyja?
2.pse spo e hapni nje user te perbashket psh:mandalola?
3.kur e keni dasmen ?
4.ken doni me thirr?
5.a keni me ba me tupana ?
6. muzik te gjall kan e keni ?
7.premtimet e para qe ja keni b anjera tjetres {pervec frazez qe e dim tan (te dua ma se shumti ne bot)}?
8. ka sa puthje i shkembeni per mengjes?
9.ka sa puthje i shkembeni per gjum te embel?
10.sa her ne dit mendoni per njera tjetren ?
11.a ka shanc me ju nda najkush ?
12.ne qoft se po pse ?
13.ne qoft se jo pse ?
14.a ju keni pergjegj tana pytjeve ?
15.sa pytje keni rrejt ?
16.sa pytje i keni tregu drejt ?
17.a me kishi leju me ju dhan ka ni puch dyjave per urim?
18.edhe e fundit a u lodhet ti shkru?

sjan te fundit vec sA ja nisa intervisten me qiftin e ardhshem dhe njekosisht me simpatik te forumit hahahahahahhhaahhahah

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 30, 2010 12:22 am

KoSoVaLiA shkruajti:
intervist loles edhe mandarinen

1.qe sa koh keni ra ne dashuri ju dyja?
Paj shiko pelqimi ka nis moti e per me u dashuru qe njo 3 muaj
2.pse spo e hapni nje user te perbashket psh:mandalola?

Ide e mir tybe ,do te ngojm
3.kur e keni dasmen ?
Kur ti bon mandarina 1 milion euro ne konto
4.ken doni me thirr?
Shoqerin reale dhe kete virtuale,Perveq teje aahah
5.a keni me ba me tupana ?
Me tupana n mengjes ,ne mbremje me rock grupe
6. muzik te gjall kan e keni ?

Labin dihet kah mesdita deri n e mbramje
7.premtimet e para qe ja keni b anjera tjetres {pervec frazez qe e dim tan (te dua ma se shumti ne bot)}?
kurr skom me te tradhtu
8. ka sa puthje i shkembeni per mengjes?
auuu jo veq puthje :P:P
9.ka sa puthje i shkembeni per gjum te embel?
plot plot infinit
10.sa her ne dit mendoni per njera tjetren ?
24 her ne dit nga 60 minuta jo me shum :S
11.a ka shanc me ju nda najkush ?
Veq zoti i madherishem
12.ne qoft se po pse ?
Se eshte ligj inatyres
13.ne qoft se jo pse ?
I kemi premtu njera tjetres se sdo e lem vet as ne at bot,do i bashkohemi me vetvrasje
14.a ju keni pergjegj tana pytjeve ?
PO
15.sa pytje keni rrejt ?
ne asnjo :P
16.sa pytje i keni tregu drejt ?
krejt
17.a me kishi leju me ju dhan ka ni puch dyjave per urim?
Vete mandarinen per mu :P
18.edhe e fundit a u lodhet ti shkru?
jo hiq tybe

sjan te fundit vec sA ja nisa intervisten me qiftin e ardhshem dhe njekosisht me simpatik te forumit hahahahahahhhaahhahah
flm per intervisten auahu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Thu Sep 30, 2010 12:35 am

hahaha flm per pergjegjejet lola ta pres mandarinen shka po shkrun

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Oct 03, 2010 5:49 am

Mr.Diaspora shkruajti:
Intervist per Celushin Masi i ka qeff Granimin E Forumit shum =P

Po normal ku mos mi pas qef kto llokuma me arra more qyy huahahua

Qka mendon per Katilen ?
Per katilen qa me menu per ket qik qe eshte shum e sjellshme e respektushme shpirt i huj osht e ngrata po ani qashtu duhet mu kon ..diqka me jeten si ka punt mire se veq shit pi thot po ishalla i nreqen punt... se kjo bash Nona e vakive osht haha Respekte Yllnesh :0

Qka mendon per Lolen ?
Lolita Qikita edhe kjo qik e mire tybe kshtu muhqbet bqjm kqniher boll e mire osht shkrun kqpqk po mdoket telefoni i kq fqjet se po hin shpesh pi aty net per ndryshe respekte per ty haha

Qka mendon per bRuNeTen ?
Bruneten hmm qik e bukur e sjellshme dhe shum e shoqerushme e njoh prej moti edhe kta lum aj burr qe ka me more ket qik haha veq mdoket e kishin ùmore huahua haha respekte

Qka mendon per Sweet_melaqen ?
oo qysh e ka nickin kjo edhe qashtu osht ka shkrun e ka fol mdoket sikur me te gjujt me llokuma e qukullata osht haha shum qik e mire dhe e sjellshme haha

Qka mendon per Hope ?
HOPE diqka se njoh qaq nashti e njoh po spe di po qysh i kum ni kto tjerat ti than shpirt zemer bubrek mushkni ... duket qe eshte qik e shoqrushme dhe e mire kuptohet haha

Qka mendon per Agape ?
Agape Artistja jeme na ka met filmi ngjys oj artiste tybe edhe kjo qik shum e mire luma nona qe e ka ba ket qik kujdeset per shoqerin mire bile o tum nimu edhe mu me gjet nuse ska qik si kjo huahua haha

Qka mendon per mandarinen ?
mandarinaa moj mandarian edhe kjo bash si ato mandarinat e amla osht veq pi mungon mdoket ni portokall pak i thart mu taman dyt tani :Pqik e mire osht me ni vakt shkin i kum pas than po kshtu hajgare haha se bash Patriote o kjo haha

Qka mendon per Linen ?
Lina qik e sjellshme edhe kjo e shoqerushme hajgaregjike qeshtu si lina de mo edhe ti haha Respekte Linushe haha

Qka mendon per Alben ?
e kjo qik e mire po skom fol qaq me ta diqysh pom kqyr si shtremt mdoket huahuahua hajgare qik e sjellshme osht me karakter si krejt qikat me lart qe i ceka de ma ska te kqija ktu haha

Cilen prej ketyne qe i permenda ma nalt E kishe mor per nuse =P ?

aaa Pishpirik sen nejte pa e ba qet pytje edhe jam bash ne moment veshtir nkerkim tfatit... hehehe po aj tybe perveq dova qe jan ba bussy prej tjerave shtir e kisha refuzu naj njonen huahuahua bujrum cila ta shifni vetin me te pregatit huahua haha
Cilin antar me taku live e kishe rreh ?


Edituar për herë të fundit nga CeLuShi në Sun Oct 03, 2010 5:51 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Oct 03, 2010 5:50 am

Cilin antar me taku live e kishe rreh ?

Kerkan more krejt antart i kam shok veq ty tkisha kshyr shtremt niher se mke ngushtu me kto pytje huahuahua haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Sun Oct 03, 2010 8:52 pm

Hhsahashas bravo car je sidomos qajo pergjigja e parafundit m'pelqej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Mon Oct 04, 2010 7:33 am

huahuahuahuahuauhahua u mundova mi shpreh ndjenjat e sakta per tan kto qika haha:D :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   Tue Nov 23, 2010 2:06 am

Intervist LoLe-s
1..a te ka bo dikush nervoz sote?
2..Shoku shoqja me mir ne forum qe fole gjdo gje me te pa frik qe tradhton?
3..a te ka zhgenjy dikush ne forum ka qen djal apo vajze ?
4..a ke shiku ndeshjen Barcelones kur shenoj 8 gola nese po si je ndjer?
5..Nese me 29 nentor humb Barcelona si do ndihesh a do ma urosh fitoren e Realit ?
6..a simpatizon dikend ne forum ?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist me Antaret..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Intervist me Antaret..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum