www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”   Fri Nov 19, 2010 7:05 pm

Nora Istrefi dhe Linda Halimi do ta kenë të ndaluar që të marrin pjesë në Festivalin “Kënga Magjike” për gjashtë vitet e ardhshëm, vetëm për shkak të një vonese trafiku.Kështu ka thënë për Express Online një burim shumë i afërt me këngëtaren Nora Istrefi ku e tëra kishte ndodhur pas një kthimi në Kosovë të Norës bashkë me Linda Halimin dhe këngëtarin reper nga SHBA, Bigg D. për festën e Kurban Bajramit.

“Pasi kishin bërë paraqitjen e parë në Kënga Magjike dhe pasi që kënga ishte prit shumë mirë nga publiku Nora dhe Linda janë kthyer në Kosovë – për shkak se Linda kishte pasur një koncert. Pastaj Nora bashkë me Big D dhe Lindën janë kthyer në Shqipëri, madje me një makinë të një miku te të fejuarit të Norës, Robertit, sepse kishte harruar çelësat e makinës së saj në hotelin në Shqipëri”, ka thënë ky burim.


Por, gjërat nuk kishin shkuar edhe aq mirë për Norën sepse kishte pasur të reshura të mëdha të shiut dhe pasi kishte mbërritur në Tiranë kishte ngecur në trafik.

“Nora e ka kontaktuar në telefon Gjebrenë ku i ka thënë se janë në Tiranë dhe vonohen për pak kohë për shkak të trafikut. Por ai i kishte thënë: ‘Ju do e keni të ndaluar që të merrni pjesë gjashtë vjet në festivalin ‘Kënga Magjike 2010’. Pas gjysmë ore ai i ka kontaktuar prapë këngëtaret duke i thënë se janë të suspenduar nga pjesëmarrja në ‘Këngën Magjike’”.

Pas kësaj Nora kishte tentuar që të kontaktoj përsëri Gjebrenë pasi ishte qetësuar por ai i kishte thënë se fajet për këtë nuk i ka ajo sepse në kontratë që e kishte kishte nënshkruar Linda Halimi, specifikohej se këngëtaret nuk bën që të vonohen më shumë se 30 minuta dhe se vendimi i marrë nuk mund të kthehej.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”   Fri Nov 19, 2010 8:55 pm

qfar padrejtesi ja pasken bo vetem qe ka qen kenga mir gjithmon kengetarve nga Ks ja mohojn te drejtat palidhje valla mua me ka pelqy teper kenga sidomos interpretimi shkelqyer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”   Fri Nov 19, 2010 9:22 pm

Nuk eshte kjo hera e pare shpesh here po ju bejne padrejtesi kosovareve :S:S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”   Fri Nov 19, 2010 9:26 pm

po bre se di qka po shkoj me marr pjes se ku ne gjdo eveniment ju mohet e drejta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum