www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përfundoi certifikimi i 29 subjekteve politike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Përfundoi certifikimi i 29 subjekteve politike    Fri Nov 19, 2010 11:06 pm


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar certifikimin e 29 subjekteve politike, që do të garojnë për zgjedhjet parlamentare më 12 dhjetor, ndërkaq është pohuar se të gjitha subjektet politike i kanë plotësuar kushtet për pjesëmarrje në zgjedhje.
Prej 29 subjekteve politike, 7 u përkasin shqiptarëve, 8 janë nga radhët e serbëve, 4 subjekte boshnjake, 2 turke dhe 8 subjekte nga komunitetet e tjera, njofton mediat.

Ndërkaq, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të shtunën do të organizojë hedhjen e shortit për subjektet politike të cilat janë certifikuar për të marrë pjesë në zgjedhjet për Kuvendin e Republikës së Kosovës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Përfundoi certifikimi i 29 subjekteve politike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum