www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emma Watson nuk i kupton meshkujt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Emma Watson nuk i kupton meshkujt    Fri Nov 19, 2010 11:35 pm

Emma Watson ka pranuar se ajo shpeshherë ka kërkuar këshilla për meshkujt nga kolegët e saj të filmit “Harry Potter”, Daniel Radcliffe dhe Rubert Grint, pasi nuk i kupton djemtë.
Aktorja 20 vjeçare e cila ka qenë në lidhje me muzikantin George Craig dhe menaxherin e saj Jay Barrymore, ka kërkuar këshilla nga kolegët e saj në sferën e dashurisë.

“Jam e vetmuar për momentin. Gjërat po shkojnë mjaft mirë. Kur isha në xhirime me Danielin dhe Rupertin, ishte normale për mua t’u kërkoj atyre këshilla, për shkak se unë nuk i kuptoj meshkujt. Unë jam sikur, ‘Çfarë po ndodh këtu? Çfarë është dashur të bëj? Nuk po kuptoj’. Kështu që, ata më kanë ndihmuar paksa për këtë dhe kanë qenë si vëllezërit mbrojtës për mua”, ka thënë Emma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Emma Watson nuk i kupton meshkujt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum