www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna: Nuk zhvishem për para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rihanna: Nuk zhvishem për para    Fri Nov 19, 2010 11:39 pm


Rihanna është zotuar se ajo kurrë nuk do të heqë teshat për ndonjë ofertë të majme dhe tashmë ka refuzuar oferta për të treguar gjithçka për revistën Playboy.
Këngëtarja rregullisht zbulon një pjesë të pasurisë së saj me anë të veshjeve ose fotografimeve seksi dhe paraqitjeve gjysmë-nudo për albumin e saj të ri “Loud. Por ajo nuk synon t’i gudulisë admiruesit e saj duke dalë në revistën e famshme të meshkujve, pasi ajo nuk është ‘klas’.

“Kam pasur disa oferta për të dalë në Playboy. Ata dëshirojnë t’ju paguajnë për t’u paraqitur e zhveshur në ballinë. Nëse do t’i heq teshat, duhet të jetë në mënyrë klasi dhe dëshirë e imja, jo çek (me para). Nuk do të pranoja para për ta bërë atë”, ka thënë Rihanna.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rihanna: Nuk zhvishem për para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum