www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hathaway shkruan një rol për “Glee”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hathaway shkruan një rol për “Glee”    Sat Nov 20, 2010 9:45 am

Anne Hathaway është fanse e madhe e serialit “Glee”, saqë ka shkruar një rol për veten e saj për dramën muzikore.
Ajo ka bërë të ditur se ka kaluar disa orë duke krijuar një karakter të sajin për serialin televiziv, dhe mendon se skenaristi Ryan Murphy duhet ta marrë parasysh për ta inkuadruar në ndonjë episod.

Nëse producentët e serialit do të vendosin ta shfrytëzojnë idenë e saj, Hathaway nuk do të jetë emri i vetëm i njohur që është paraqitur në këtë serial, pasi që më herët janë paraqitur Gwyneth Paltrow dhe Britney Spears.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hathaway shkruan një rol për “Glee”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum