www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rodriguez preferon buxhet të vogël

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rodriguez preferon buxhet të vogël   Sun Nov 21, 2010 10:26 pm

Regjisori Robert Rodriguez preferon të ketë buxhet të vogël për filmat e tij, për shkak se kjo e bën atë më kreativ në punën e tij.
Regjisori i njohur për filmat “Spy Kids” dhe “Machete”, ka pranuar se kur ka më pak para për filma ai është në gjendje që të shfrytëzojë instinktet e tij dhe jo të çmendet me sete dhe pajisje të shumta.

“Buxhetet e vogla ju detyrojnë të jeni më kreativë. Shpeshherë, me shumë para, kohë dhe pajisje, ju nuk mund të mendoni si duhet. Me pak para, unë mund të vë në përdorim instinktet e mia”, tha Rodriguez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rodriguez preferon buxhet të vogël

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum