www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Parker aplikon për divorc

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe Parker aplikon për divorc    Sun Nov 21, 2010 10:29 pm

Basketbollisti Tony Parker është kundërpërgjigjur me aplikim për divorc nga Eva Longoria Parker, dy ditë pasi aktorja filloi procedurën për t’i dhënë fund martesës.
Sportisti citon “mospërputhjet ose konfliktet e personalitetit” në kërkesën për divorc të dërguar në gjykatën e Teksasit gjatë të premtes.

“Martesa (është) e papërshtatshme për shkak të mospërputhjeve dhe konflikteve të personalitetit në mes të Kërkuesit dhe Palës tjetër që shkatërron zgjidhjet ligjore të lidhjes martesore dhe parandalon një pritje të arsyeshme të ribashkimit”, shkruhet në letrat, e siguruar nga TMZ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe Parker aplikon për divorc

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum