www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton ngjyros Hollywoodin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hilton ngjyros Hollywoodin    Sun Nov 21, 2010 10:30 pm

Paris Hilton ka qenë e zënë këto ditë duke vizatuar dhe pastruar rrugët e Hollywoodit si pjesë e dënimit me shërbim ndaj komunitetit.
Bukuroshja është urdhëruar të realizojë 200 orë vullnetare si pjesë e marrëveshjes së shfajësimit nga kapja me drogë në gusht të këtij viti. Ajo u dënua me posedim kriminal të drogës pasi policët gjetën një qese të vogël kokaine të rënë nga kuleta e saj gjatë një udhëtimi në Las Vegas.

Hilton ka joshur një tufë paparacësh derisa iu bashkua një grupi të quajtur Ekipi Zbukurues i Hollywoodit gjatë të premtes për të vizuar mbishkrime në disa ndërtesa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hilton ngjyros Hollywoodin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum