www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GaGa hap restorantin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: GaGa hap restorantin e saj    Sun Nov 21, 2010 10:33 pm

Lady GaGa po e zgjeron fushëveprimin e saj në biznes – ajo tash është bërë investitore në një restorant në New York.
Krijuesja e hitit “Poker Face”, së fundi është bërë pronare e pjesshme e lokalit “Vince & Eddie's” në Manhattan, duke hedhur paratë e saj vështirë të fituara në një aventurë afatgjate.

Prindërit e saj Joe dhe Cynthia Germanotta, po ashtu janë bërë aksionarë në këtë ndërmarrje, e cila është hapur në vitin 1989. Por GaGa ka vendosur ta mbajë këtë investim të saj në restorantin italiano-amerikan pa shumë zhurmë, duke qëndruar një partner i qetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

GaGa hap restorantin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum